Wpis z mikrobloga

@splash_damage: wiocha to siedlisko przegrywow i narzekaczy krorzy sa j------i leniami i potrafią za wszystko winić Tuska

Taka mala ciekawostka odnosnie robota, folie ktorymi jest owijany robot podczas operacji kosztuja mnóstwo kasy. Nie wiem już czy 500zl czy może 5000 ale firma ma na to patent i wszyscy bulą
  • Odpowiedz
@fenis: Ludzie sobie nie zdaja sprawy ze 100 dobrze uzbrojonych ludzi moze zmienic wszystko...

The North Hollywood shootout was an armed confrontation between two heavily-armed and armored bank robbers, Larry Eugene Phillips, Jr. and Emil Matasareanu, and patrol and SWAT officers of the Los Angeles Police Department in North Hollywood, Los Angeles, California on February 28, 1997. It happened when responding patrol officers engaged Phillips and Matasareanu leaving the robbed
splash_damage - @fenis: Ludzie sobie nie zdaja sprawy ze 100 dobrze uzbrojonych ludzi...
  • Odpowiedz
@sspiderr: nawet jesli by ta folia kosztowala 5K to sie oplaca wkoncu ludzkie zycie jest bezcenne... w ostatnim tygodniu o ile mnie pamiec nie myli zginelo bez widu i slychu 3mld zl nikt nie wie gdzie sa pieniadze nikt za nic nie odpowiada (bo wkoncu upragniona demokracja... taki system) jak myslisz ile bysmy kupili folii ochronnej za ta ciape?
  • Odpowiedz
Da vinci na Kamińskiego to już zabytek. Przestarzała generacja. Wiec obstawiam wynik 0:330 prawie jak dziś Pl:De
  • Odpowiedz
wiocha to siedlisko przegrywow i narzekaczy krorzy sa j------i leniami i potrafią za wszystko winić Tuska


@sspiderr: A że wykop niby nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@splash_damage: powiem Ci tak. Mam 20 lat i uważam, że nie jest najgorzej. Mam w środowisku mnóstwo narzekaczy "p--o drogie, w---a droga, mama jeszcze nie przysłała kasy". Powiem Ci tak. Kto chce ten ma, a kto ma kasę nie narzeka na rząd, prawo itp. Gdyby cały czas poświęcony na pisanie komentarzy typu wina Tuska przez przegrywów poświęcić na uczciwą pracę to wszyscy narzekający byli by milioneriami. Kto chce ten ma.
  • Odpowiedz
@sspiderr: A ja jestem po 30stce i nie lubie tuska tak jak kaczynskiego millera, walese, kwasniewskiego i wszystkich ktorzy rzadzili od 89r. Czyli p------e cale porozumienie okraglostolowe... bede glosowal na Knp (mimo ze korwin juz sie w europlarlamecie sprzedal co widac w jego wywiadach) no ale nic innego nie pozostalo... :( ps. skoro dajesz rade to tak trzymaj licz sam na siebie... :)
  • Odpowiedz
@sspiderr: A ja mam k---a 21 i w ciągu tygodnia na badania musiałem wydać 500zł, bo inaczej bym musiał czekać z chorobą do listopada 2015, aby dostać skierowanie, a wtedy to już by było po herbacie. Zajebiście idzie nam po prostu.
  • Odpowiedz
@sspiderr: ja p------e. Przecież nie życzę ci źle. Chodzi o to że z pozycji 20 latka łatwo ci krytykować "narzekających" bo zazwyczaj ludzie w twoim wieku nie mają większych problemów. Po pierwszym starciu z machiną urzędniczą, czy przy pierwszym poważniejszym problemie ze zdrowiem zmienisz zdanie.

Zresztą gdyby ci narzekający nie mieli choć trochę racji, to dwa miliony ludzi by nie s---------o za granicę.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: fotoradary są potrzebne żeby dyscyplinować debili, do których nie dociera normalny przekaz. Jednakże w naszym kochanym kraju cala idea została wypaczona i fotoradary stały się sposobem na zarobek dla władzy. Szczególnie w rękach straży miejskich/gminnych, które zamiast ustawiać radary w miejscach niebezpiecznych, ustawiają w miejscach gdzie łatwo o zarobek.
  • Odpowiedz