Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ksiazki #plusujomireczki #konkurs

Szanowni Mircy i Mirkówny.

Jest to mój pierwszy konkurs na Mirko, także proszę o wyrozumiałość.

Mam do rozdania trzy pierwsze tomy, czterotomowej powieści Pana Jacka Komudy pt: "Samozwaniec". Książki z własnoręcznym podpisem autora, otrzymałem od niego po spotkaniu z nim, które miałem okazję moderować 3-4 lata temu. Zostałem wytypowany do tego przez moją kochaną polonistkę, która twierdziła, że jestem wprost stworzony do prowadzenia takich spotkań dlatego też nie protestowałem

Książki są w stanie idealnym, co widać będzie na zdjęciach. Każda ma podpis Pana Jacka Komudy.

Wiem, że u kogoś będą lepiej się spełniać, gdyż nie są to moje klimaty. A rozdaję, gdyż w rodzinnym domu trwa remont. Pozbywamy się wielu półek i nie będę miał gdzie tego trzymać.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zachęcam do plusowania. Wyniki ogłoszone zostaną jutro do 21, plusujemy do godziny 20 też do dnia jutrzejszego. Nie będę wołał na koniec, wszystkich którzy zaplusują. Tylko zwycięzcę. Dlatego zachęcam do obserwowania tagu #maliszakowaksiazka

Pozdrawiam. Maliszako!
źródło: comment_SKkZgs2xQUcxhU5Kte00q96FFyfXBCJP.jpg
  • 16
Losowanie godzinę wcześniej niż zapowiadałem, ze względu na mecz Polska - Niemcy.

Panie @Melvin002 gratuluje:). Do Ciebie trafiają książki Pana Komudy. Napisz na priv mi swoje dane do wysyłki.

Resztę(siebie również) zachęcam do czytania książek niż do tej pory. Sam swoją pasję do nich odkryłem niedawno, gdyż dopiero rok temu. Jak odszedłem z liceum:).