Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy i Mircy, od pewnego czasu param się niewdzięczną pracą agenta nieruchomości, ludzie plują mi w twarz za bycie domokrążcą, znajomi krzywo patrzą na moje zarobki...ale ja nie o tym( ͡° ͜ʖ ͡°)

chciałbym oficjalnie otworzyć na mirko tag #taniemieszkanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

zdarzają się sytuacje kiedy trzeba sprzedać coś na szybko, bo to komornik będzie ścigał, bo to sytuacja rodzinna do tego zmusza, a nie każdy wie gdzie takie ogłoszenie dodać, żeby sensowni ludzie przyszli i doradzili albo coś zaproponowali, bo wystarczy dodać coś w ogłoszeniach i śmigacze (osoby podpisujące umowy dla biur nieruchomości) pojawiają się jak muchy do świeżej kupy, 20 telefonów z biur a ani jednego od klienta a nóż podpisze się jeszcze umowę pośrednictwa tak niekorzystną, że ludzie zamiast szybko sprzedać to czekają aż umowa z biurem się przedawni. Także tego..

Postaram się też wrzucać jakieś ciekawe oferty z terenu Krakowa na ten tag, mam nadzieję że każdy na tym skorzysta

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Pozdro i dozo na #taniemieszkanie

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiernaBabcia: sorry, ale powiadomienia z nocy też działają. mogłeś rano usunąć wpis (wtedy powiadomienie znika przy próbie załadowania)

@skreecz: ty sobie dawaj tagi "bo możesz" (to Twój główny argument widzę), ja sobie będę robił listę "bo mogę"
  • Odpowiedz
@wielq: @krzysztof114:

Chwalicie sobie tę robotę? Do dzisiaj muszę odpowiedzieć czy jestem zainteresowany fuchą asystenta agenta nieruchomości. Skłaniam się na nie, zwłaszcza brak podstawy przez 3 pierwsze miesiące (tylko prowizja) mnie odstrasza.
  • Odpowiedz
@krzysztof114: Poznań. To nie do końca tak, aplikowałem na asystenta agenta nieruchomości, myślałem, że to bardziej back office itp, a nie gorszy agent bez licencji. Nie mam z branżą nic wspólnego. Nie wiem czy mnie wezmą, póki co sam się mam zadeklarować czy chcę, a później oni sobie kogoś wybiorą z kilku kandydatów. Zastanawiam się czy warto się w to pchać i jakie jest ryzyko, że zmarnuję 3 miesiące i
  • Odpowiedz
@dondon: Poczekaj aż zarejestruję znak towarowy to sobie weźmiesz franczyzę ode mnie i wtedy nie stracisz na bank ( ͜͡ʖ ͡€)

Nie jesteś gorszy agent. Licencje zostały zniesione. Jak potrafisz sprzedawać to dasz radę. Faktem niestety jest, że ciężko się wybić i początki trudne.
  • Odpowiedz
@skreecz: z Ciebie też beka - pisanie gównowpisów tylko dlatego, że wiesz, że przeszkadzają innym - to jest dopiero oznaka niskiego poczucia rozrywki
  • Odpowiedz