Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy i Mircy, od pewnego czasu param się niewdzięczną pracą agenta nieruchomości, ludzie plują mi w twarz za bycie domokrążcą, znajomi krzywo patrzą na moje zarobki...ale ja nie o tym( ͡° ͜ʖ ͡°)

chciałbym oficjalnie otworzyć na mirko tag #taniemieszkanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

zdarzają się sytuacje kiedy trzeba sprzedać coś na szybko, bo to komornik będzie ścigał, bo to sytuacja rodzinna do tego zmusza, a nie każdy wie gdzie takie ogłoszenie dodać, żeby sensowni ludzie przyszli i doradzili albo coś zaproponowali, bo wystarczy dodać coś w ogłoszeniach i śmigacze (osoby podpisujące umowy dla biur nieruchomości) pojawiają się jak muchy do świeżej kupy, 20 telefonów z biur a ani jednego od klienta a nóż podpisze się jeszcze umowę pośrednictwa tak niekorzystną, że ludzie zamiast szybko sprzedać to czekają aż umowa z biurem się przedawni. Także tego..

Postaram się też wrzucać jakieś ciekawe oferty z terenu Krakowa na ten tag, mam nadzieję że każdy na tym skorzysta

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Pozdro i dozo na #taniemieszkanie

  • 40
  • Odpowiedz
@kravi93: masz wpisane "spam tagami i #!$%@?" - linków nie zapisuję, bo sporo jest usuwanych, mirrorów nie chce mi się robić, nie zależy mi - musiałeś zrobić bezsensowny wpis z przynajmniej kilkoma popularnymi tagami

@davidoff_OB: ty masz "teoretycznie niecelowy spam tagiem cd" oraz dopisek:"celowy spam tagiem cd"

(cd - #cebuladeals)

wykop nie daje narzędzi do ignorowania spamerów oraz ignoruje zgłoszenia - a więc przyjdzie czas, że zadziała to (spamowanie)
  • Odpowiedz