Wpis z mikrobloga

@Old_Postman: Dlaczego do mnie do centrum Wrocławia ZAWSZE dociera tylko awizo, i dlaczego ZAWSZE paczki/listy prywatne z zagranicy są otwierane?? Niestety ja nie mam z Twoją firmą pozytywnych wspomnień.
  • Odpowiedz
@czarnyalibaba: z tego co wiem to poszukują cały czas listonoszów, ale nie myśl, że to łatwa praca... nie musisz mieć specjalnych kwalifikacji...

@Old_Postman: pozdrawiam kolegę listonosza. Również kiedyś dorabiałem jako listonosz. Praca ciężka, bo często pogoda taka, że psa nie wygonisz a Ty musisz w teren iść... Ale mimo wszystko można poznać masę sympatycznych ludzi i całą przygodę (bo tak to traktuję) wspominam bardzo pozytywnie...
  • Odpowiedz
@Old_Postman: a wczoraj jakiś lamus #!$%@?ł, że jak placka (pizzę) rozniesie to go to strasznie męczy i musi mieć napiwek, a temat listonoszów tak podsumowując zlał, zasłaniając się zarobkami. szacun dla Ciebie!
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Zawsze jak wiem, ze przyjdzie do mnie jakas wazniejsza paczka, albo sporo mniejszych, to daje listonoszowi 10 zlotych, czasami 20.

Moja babcia tez mu zawsze koncowke emerytury dawala.

Raz z nim gadalem, to powiedzial ze nie musi dzwigac tak wiele, ale po prostu chce brac jakies dodatkowe druki, czasami reklamy. Mowil ze na place nie narzeka, prace lubi, a ludzie bardzo chetnie czasem cos od siebie dorzuca.
  • Odpowiedz