Wpis z mikrobloga

@Coolek: Mam takiego klienta, Mieszka na czwartym piętrze bloku. Człowiek jest spoko i miło się do niego to wszystko nosi. Czasami, tak samo jak ty, odpali mi dziesięć złotych. Jest mi głupio w takiej sytuacji bo to przecież moja praca. Staram się grzecznie odmówić ale i tak muszę skapitulować. Nie ukrywam jest to bardzo miłe.
  • Odpowiedz
@czarny002: albo ktoś się przechwala. Kiedyś liczyłem obrywki, nie była to druga pensja, ba nawet nie połowa ale i tak jak dla mnie to była spora dodatkowa kasa. Przecież nikt nie musi mi nic dawać.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Mam w rodzinie listonoszkę i listonosza i u obojga wygląda to podobnie, zależy jeszcze od miesiąca, ale jak jest dobry(np święta) to potrafią wyciągnąć tak drugą wypłatę. No wiadomo, że nikt nie musi dawać.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: zastanawia mnie, dlaczego nosicie torby na jedno ramię, skoro tam jest takie obciążenie? Przecież to jest niezdrowe. Nie lepszy byłby plecak? Ciężar rozkładałby się na 2 ramiona i byłoby to bardziej ergonomiczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@wooster: Uwierz mi, ze torba sie sprawdza najlepiej. Masz ciagly dostep do przesylek. Co do joszenia na jednym ramieniu to sprawa jest prosta: listonosze tez sa lewo i prawo reczni. Nosimy tak jak wygodniej. Ja osobiscie zmieniam dosyc czesto ramie aby troche odpoczac.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Czy Ciebie też najbardziej irytuje brak numerów na drzwiach i skrzynkach, losowo nadawane numery mieszkań i podwójne domofony (w bramie, a potem kolejny oddzielny do każdej oficyny) czy w Twoim mieście ten problem nie istnieje?
  • Odpowiedz