Wpis z mikrobloga

Dobra: to już nie daje mi spokoju, a pora przestać o tym myśleć ;D Pytanie brzmi: #!$%@?łam czy nie? Tak w dużym skrócie, bo komu chciałoby się to czytać: miałam swojego niebieskiego, byłam dla niego trochę słaba (myślał, ze mi nie zależy i takie tam). Pózniej zaczęłam się starać (odkryłam, ze uczucia i bliskość nie są niczym złym, wow uszanowanko). Nareszcie było tak jak powinno być zawsze, niestety za późno. Oprócz tego byliśmy zgraną parą (doskonale się rozumieliśmy, poczucie humoru podobne, swietnie spędzało się razem czas). Tak patrzę na znajomą parę, i zastanawiam się czy gdyby jedno z nich było tak ciężkim materiałem to nadal byliby razem. Jednym słowem: czy gdybym miała być z tym swoim, to byłabym mimo wcześniejszych potknięć, czy tez jestem głupim #!$%@? i najzwyczajniej sama zgotowalam sobie ten los? ;>


#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #zwiazki #tyleprzegrac #oswiadczenie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: Pogadamy jak mnie poznasz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz Ci się tak wydaje, przerabiałem już coś takiego i po jakoś niedawno mi przeszło. (serio)

I tak mi nie uwierzysz, ale i tobie przejdzie :)
  • Odpowiedz
@bykubyk: Lepiej może i tak, ale czy dobrze to nie wiem :> Tak jak mówię, to nie jest sprawa trwająca miesiąc czy dwa, ale znacznie dłużej niestety. Zazwyczaj po miesiącu mi przechodziło - tym razem nope
  • Odpowiedz