Wpis z mikrobloga

Dobra: to już nie daje mi spokoju, a pora przestać o tym myśleć ;D Pytanie brzmi: #!$%@?łam czy nie? Tak w dużym skrócie, bo komu chciałoby się to czytać: miałam swojego niebieskiego, byłam dla niego trochę słaba (myślał, ze mi nie zależy i takie tam). Pózniej zaczęłam się starać (odkryłam, ze uczucia i bliskość nie są niczym złym, wow uszanowanko). Nareszcie było tak jak powinno być zawsze, niestety za późno. Oprócz tego byliśmy zgraną parą (doskonale się rozumieliśmy, poczucie humoru podobne, swietnie spędzało się razem czas). Tak patrzę na znajomą parę, i zastanawiam się czy gdyby jedno z nich było tak ciężkim materiałem to nadal byliby razem. Jednym słowem: czy gdybym miała być z tym swoim, to byłabym mimo wcześniejszych potknięć, czy tez jestem głupim #!$%@? i najzwyczajniej sama zgotowalam sobie ten los? ;>


#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #zwiazki #tyleprzegrac #oswiadczenie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: nie wiesz co to depresja skoro piszesz że była po zerwaniu, nie umniejszaj tej choroby. Zawsze doceniamy jak coś stracimy. Jak byłaś słaba to płacz, człowiek to nie zabawka dla którego można być słabym, albo nie.
  • Odpowiedz
@Aerials: mialem podobnie tylko ze to trwalo 3 miesiace ;) jak zaczalem sie starac to juz bylo w sumie za pozno a ona caly czas sie starala wczesniej i ja ja zlewalem :P zycie
  • Odpowiedz
@Aerials: po trochu tak ale czasem to sa czynniki zewnetrzne na ktore nie mamy wplywu ;) wiec nie ma sensu wyrywac sobie wlosow z dupy i trzeba zyc dalej
  • Odpowiedz
@Aerials: Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, tego kwiata jest pol swiata. Wyciagnac wnioski i dzialac;) Pol roku, co to jest pol roku, ja mam za soba 8 letni zwiazek. ()
  • Odpowiedz
@Aerials @AlexR U mnie podobnie, jakieś pół roku po ~7-letnim związku. Tego już się raczej nie da naprawić. I tak, jak @v00 pisze - trzeba po prostu iść dalej. Zapomnieć ciężko, ale jeśli zorganizujesz sobie czas tak, żeby większość dnia była zajęta - będzie ok.
  • Odpowiedz
@Aerials: echh, nie doceniłem tego. Przestało mi zupełnie zależeć. Praca stała się dla mnie wszystkim. W ogóle nie przejąłem się zakończeniem tego związku. Później dopiero zajarzyłem, co się stało.
  • Odpowiedz