Wpis z mikrobloga

Dobra: to już nie daje mi spokoju, a pora przestać o tym myśleć ;D Pytanie brzmi: #!$%@?łam czy nie? Tak w dużym skrócie, bo komu chciałoby się to czytać: miałam swojego niebieskiego, byłam dla niego trochę słaba (myślał, ze mi nie zależy i takie tam). Pózniej zaczęłam się starać (odkryłam, ze uczucia i bliskość nie są niczym złym, wow uszanowanko). Nareszcie było tak jak powinno być zawsze, niestety za późno. Oprócz tego byliśmy zgraną parą (doskonale się rozumieliśmy, poczucie humoru podobne, swietnie spędzało się razem czas). Tak patrzę na znajomą parę, i zastanawiam się czy gdyby jedno z nich było tak ciężkim materiałem to nadal byliby razem. Jednym słowem: czy gdybym miała być z tym swoim, to byłabym mimo wcześniejszych potknięć, czy tez jestem głupim #!$%@? i najzwyczajniej sama zgotowalam sobie ten los? ;>


#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #zwiazki #tyleprzegrac #oswiadczenie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: wierzyłem w to przez jakiś czas. Ale nawet nie umiałem ogarnąć tego, jak się za to zabrać :/ I tak praca zjadała cały czas, który mógłbym poświęcić na rozkminienie jak to ugryźć. Później się po prostu z tym pogodziłem. Nie wiem, czy ja dobrze robię, czy nie - po prostu się na tym nie znam. A związek ogólnie oceniłbym na bardzo miły :/
  • Odpowiedz
@Aerials: w sumie to jakby próbowałem w zeszłym tygodniu ale dostałem "kosza" ( ͡° ʖ̯ ͡°) maszyna losująca feelsy jednak wylosowała, żeby iść dalej. Tego się chyba będę trzymać. Jak myślę o próbach powrotu to mi się myśli gotują.
  • Odpowiedz
@koko_jest_spoko: Teraz to juz odpusc sobie, w tej sytuacji pol roku to sporo. Idz do przodu kolego, cos sie konczy, cos zaczyna.. USZY DO GORY Moze za chwile poznasz jakas dupeczke na wypoku warta grzechu ;D tak jak ja z @Aerials ona sama, ja sam, ta sama miescinia i kocie milosci ;) wlasnie umawiamy sie na priv na sexy, aby lepiej sie poznac i wzajemnie pocieszyc ;)
  • Odpowiedz
@AlexR: spoko, radzę sobie. Z moich obserwacji - przebywanie ze znajomymi i poznawanie nowych działa najlepiej. Tego typu pocieszanie, o którym piszesz raczej chyba nie działa. Ale czemu akurat miałbym szukać na wypoku? :P
  • Odpowiedz