Wpis z mikrobloga

@skrajnaa: widzisz związek to sztuka kompromisu, wspólna kasa jest jednym z elementów tegoż. Trzeba sobie zaufać, przy nadmiarze pieniędzy nie ma problemu a przy jego braku..hmm jest.
  • Odpowiedz
@groszek71: okej - odmówiłbyś swojej kobiecie prawa do posiadania toniku do twarzy? takich podstawowych rzeczy, nie mówię o całym spektrum kosmetyków, które prawie każda moja koleżanka ma na półce w łazience (a z których ja sama w większości nie korzystam). nie biorę tu pod uwagę sytuacji skrajnego ubóstwa, bo to nie ma w tym przypadku sensu i nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
odmówiłbyś swojej kobiecie prawa do posiadania toniku do twarzy?


@skrajnaa: oczywiście że nie tylko w pierwszym poście zaznaczyłaś, że, weszłaś po dwie rzeczy a skończyło się na całej siatce..Tak czy nie ?

Odpowiedz sobie sama czy kontrolujesz to co robisz.
  • Odpowiedz
@groszek71: HIPERBOLA. to był taki żart, zabawa stereotypem. nie sądziłam, że ktoś to weźmie tak bardzo serio i wywiąże się z tego taka dyskusja.

tak, kotroluję to, co robię (a przynajmniej w tym aspekcie życia ( )), nigdy nie miałam tendencji do zakupoholizmu. to był ŻART nawiązujący do stereotypu, nic więcej :)
  • Odpowiedz
@groszek71: tego naprawdę nie wiesz ;) ale nie drążmy, mam nauczkę, żeby się pilnować z tego typu żartami, bo mogą zostać opacznie zrozumiane i w efekcie zmusić mnie do tłumaczeń, a tego nie lubię ;)
  • Odpowiedz
w efekcie zmusić mnie do tłumaczeń


@skrajnaa: nie no po co się tłumaczyć? Tym bardziej, że napisałaś ,,za każdym. cholernym. razem'' czyli jest jakaś refleksja..osąd samej siebie:) Ale masz rację to tylko żarty dajmy na luz:)
  • Odpowiedz
@groszek71: Ja p------e jaka wspólna kasa, nie trawie tego. Laska zarabia hajsy, facet tez, z góry odkladaja czesc kasy na życie, a reszta jest do ich indywidualnej dyspozycji. Chce zadbaną kobietę i powinna się zaopatrywać w takie produkty. @skrajnaa:

Ty wydajesz na narzędzia, samochód co tam sobie chcesz i nikt nie powinien miec o to pretensji na co kto przeznacza hajsy. No chyba, że jestem jakiś ograniczony, to
  • Odpowiedz
@cansio: Jak jest nadmiar kasy to nie ma problemu, ale jak jest deficyt to każdy wydatek ponad to co niezbędne jest nie w porządku w stosunku do rodziny: męża, dzieci.Oby nadszedł czas każda nasza pani miała na kosmetyki i inne ,,durnotki '' bez spoglądania w wiecznie pusty portfel.
  • Odpowiedz