Wpis z mikrobloga

człowieku obserwujący #kazirodztwoboners

ryly?!( ͡° ʖ̯ ͡°)

tl;dr:



Czy znacie kogoś kto się tego dopuścił? Bo ja tak przypomniało mi się takie troszkę #coolstory bez morału ale ciekawostka czy może #sadstory bo to w sumie smutne być z własną siostrą

Dziecięciem będąc - tzn nie do końca dzięciem ale młodym paskiem (lvl 21 wtedy) w rodzinnym mieście, miałam znajomych (wyczyn moczno)

Wśród tych że znajomych było dziewczę - nazwijmy ją Ola, która miała chłopaka - nazwijmy go Tomuś

Byli ze sobą długo i szczęśliwie.

Jednakże pewnego dnia ich związek się rozpadł.

Tomuś długo nie cieszył się z #tfwnogf gf bo płynnie przeszedł ze związku z Olą do związku z Ania (która poośrednio była przyczyną rozstania)

Wszystko było by super, gdyby nie fakt że dziadkowie Ani i Tomka byli rodziną..

Dość bliska. Konkretnie to Dziadek Tomka był bratem rodzonym Babci Ani..

( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odpowiadając na wasze pytania:

Tak - na początku rodzina była zbulwersowana, ale w momencie w którym ich opuściłam - wszytsko było ok. Razem spędzali święta, jego rodzice kupili im mieszkanie....(to był mój ostatni update co u nich)

Nie - nikt ze wspólnych znajomych nie widział w tym nic złego....

#kazirodztwo #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #patologia #tagujetogowno #spamtagami
  • 12
@Zkropkao_Na na tyle daleka, że zupełnie niegroźna. Prawdopodobieństwo pojawienia się genów recesywnych jest stanowczo zbyt małe. Większe prawdopodobieństwo jest takie, że dziecko będzie upośledzone z przyczyn innych niż zła krzyżówka genów od ludzi, którzy pozostają w takiej linii.

Więc odpowiedź brzmi: tak, uważam, że jest to na tyle daleka linia pokrewieństwa, że nie widzę nic złego w tym, aby Ania z Tomkiem stworzyli rodzinę i mieli dzieci.
@Zkropkao_Na: Ja mam na wsi taką siostrę cioteczną(?), która jest niezbyt ładna, niezbyt mądra i ogólnie niezbyt przez co trudno jej było znaleźć męża czy choćby chłopaka. Jej matka stawała na głowie by córę za kogoś wydać i w desperacji zaczęła już ją z kuzynami swatać. Kiedyś miała nawet "genialny" pomysł by wyswatać ją ze mną, w czym nie przeszkadzał jej fakt, że babcie - moja i owej panny były bliźniaczkami.
@Krzemien: widzisz, a w mieście to się samo dzieje.

Najdziwniejsze że dziewczyna jest naprawdę ładna. takie bardzo mocne 8 podchodzące pod 9

@tomash-pl: ok, szanuję Twoje podejście. Dla mnie jednak, mimo tego ze polskie prawo, zarówno cywilne jak i kanoniczne, dopuszcza takie układy ;), jest to zbyt bliska rodzina.