Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #afera #betekgate xD

Pare slow ode mnie :D Na poczatek zarzuty o tym ze wspomnam o betku znaczy sie jerrym bo mam malo atencji i nie saiadlo mi pare typow. Otoz akurat dzisiaj na 2 typy siadl mi jeden piekny po 4,5 wiec pierwszy od paru dni dobry znak xD Wiec nie musze sie na nikim wyzywac. Po drugie o tym ze Jerry to Betek pisalem juz z 2 tygodnie temu, ale pogadalem na pw z jerrym i ostatecznie tematu usunal. Powiedzialem mu ze bede sie przygladal i jak bedzie mi smierdzialo to powiem. Smierdzi mi wiec mowie.

Ze Jerry to Betek to nie mam watpliwosci. Wy mozecie miec, nie obchodzi mnie to. Ciesze sie jak usunie konto, bo zlodzieja na mirko nie trzeba.

A teraz kilka slow o Was miraski. Najlepsza czesc. Otoz wiekszosc z Was to najwieksze sprzedajne #!$%@? jakie sa :) Jakis czas temu mialem taka passe, ze cale mirko zarabialo i bylem tu bogiem, moglbym napisac ze smierdzicie kupa to byscie mi przyklasneli, ze wiadomo i poszli sie specjalnie wymazac. Tylko dlatego, ze dzieki mnei zarobiliscie pare #!$%@? cebulionow. Mowilem wtedy, ze taka passa wiecznie trwac nie bedzie i jak bede mial gorszy okres to mnie od #!$%@? powyzywacie, ze dupa jestem nie typer itd. Oj jakie ja mialem wtedy zapewnienia,ze costy kazdemu sie zdarza itd. No wlasnie widac teraz, przyszedl nowy gosc, teraz jego typy wchodza, wiec po mnie sie jedzie xD Takze jestescie sprzedajne #!$%@?. Ale to nic, jestescie sprzedajne #!$%@? bez zadnej moralnosci xD Dlaczego? Otoz nie interesuje Was ze typy dostajecie od goscia ktory okradl mnostwo innych wykopkow i nie tylko. Od goscia ktorego pol polski sciga bo nawykrecal w #!$%@? i pookradal na grube sumy. MAcie to w dupie, wazne ze wasza kasa sie poki co zgadza. A widzicie, ja zamiast siedziec cicho i tez zarabian na jego typach (bo sa dobre i to bardzo poki cos, zreszta betek zawsze mail pro typy tenisowe, zna sie na tym) ale wole go usunac i miec w portfelu pare zlotych mniej i grac swoje #!$%@? typy z minusowym yieldem.

A teraz powiem Wam dlaczego niektorzy to nie tylko sprzedajne #!$%@? bez moralnosci, ale i hipokryci xD

Otoz dlatego, ze wiekszosc z Was co tu placze, nigdy nie dala dobrego typu na mirko. Ani #!$%@? jednego, no chyba ze za dobre typy licza sie tasmy za 5zl z 10 meczami i placzem ze #!$%@? tak blisko, jeden nie wszedl xD

Oczywiscie to nie jest o wszystkich. Ba nawet nie o wszystkich ktorzy trzymaja strone Jerrego, bo czesc jest poprostu nieswiadoma kim jest, nie obraza mnie i przy okazji sama betuje z wykopkami. Ale te osoby to wiedza i nie poczuja sie urazone,

A i na koniec. JErry poruszyl temat zarabiania na typach. Wielkie oburzenie. A czy ktos mnie kiedys spytal wprost? Nie. No to Wam powiem. Owszem jakbym kiedys po roku i 1000 typach mial yield 30% to bym chcial na tym dodatkowo zarobic. Nie ma w tym nic dziwnego, ale to tylko takie glupie gadanie, bo poki co mam 50 typow i yield zaden. Ale tak, chcialbym zarabiac w ten sposob dodatkowe kieszonkowe, bo czemu nie? Ale poki co to ja dokladam do biznesu. Chcielismy dla Was zrobic cos fajnego. Zebralismy sie w 3 osoby jak sadzimy calkiem niezlych typerow, a przede wszystkim ludzi z checiami. Zrobilismy wam fp, zrobilismy bloga, chcialiesmy nawet zrobic wam aplikacje zebyscie mogli miec nasze typy, no i pewnie zrobimy. Bo my to w gruncie rzeczy robimy dla siebie. Zebralismy sie kiedys i stwierdzilismy ze chcemy sie sprawdzic.

Takze jak ktos uwaza ze mamy #!$%@? typy to @Perlo na czarnolisto i odlajkowac profil, bo serio te paredziesiat lajkow to ja mam w dupie, nic na sile. Znajde sobie inne miejsce do promocji, a moze typy w koncu beda takie ze samo bedzie sie promowac. Kto wie. To tyle mojego wkladu w afere xD

Aaa nie jeszcze jedno xD Widzicie musze wszyskto tu napisac bo mnie atakujecie w 30 tematach i nie nadazm odpisywac xD Od dzisiaj nie wrzucam ani jednego typu na wykop. Dzieki wszystkim mireczkom za wspolna gre, z wiekszoscia z was i tak bede sobie typowal razem, bo z ogromna grupa trzymam dobry kontakt na priv. Szczczegolnie z osobami ktore wziely ode mnie refa (przy okazji, oskarzono mnie tez ze wyludzam tak kase. jakby ktoras z osob byla niezadowolona z mojej pmocy przy refie prosze dac tu znac. serio, chociaz jedna osoba, ktora wyzyskalem i olalem, ktorej nie poswiecilem tyle czasu ile chciala :) ) No ale mirko moich typow juz nie dostanie (i tak #!$%@? xD), bede robil swoje na wykobecie.

btw @jordanos sie nie ciesz bo nasz czelendz dalej aktualny xD i tak przegrasz :D
  • 34
@Perlo: Tak jak napisałem gdzieś niżej przy tych postach o Jerrym - jeżeli typujecie dobrze (tzn. zyskownie) i chcecie/chcesz za to kasę to dla mnie żaden problem. I tego się w gruncie rzeczy spodziewałem, że po jakimś czasie "darmochy" zaproponujecie coś w stylu subskrypcji. Reszta "afery" mnie nie interesuje. I szkoda, bo #perlowameryce był jednym z moich ulubionych tagów. Może jeszcze jutro tę całą gównoburze tu wszyscy przemyślą i będzie pięknie
@lukaszewski: Za tydzien zalozmy jak na wykobecie wejdzie wiekszosc typow to znowu bedzie to co bylo. CZyli daj typy, czemu nie grasz, cos gramy live? itd ;) A takie przejscie to normalka tak, ale najpierw trzeba cos pokazac, nam do tego daleko, zreszta sami sobie mowilismy ze o tym pomyslimy keidys a teraz robimy wszystko zeby sie sprawdzic i zrobic cos fajnego. :) Btw po typy zawsze mozne na priv popisac
@JanuszKarierowicz: I dowody. Daj dowody. No skad mam #!$%@? wziac dowody? Ip zmienione, wiem bo zglaszalem xD Scr nie chce dac i oszukuje. Sa tylko poszlaki, ale i procesy poszlakowe w sadzie istnieja i mozna je wygrac. Po pierwsze schemat, co rusz przychodzi zielonka, daje pro typy tenisowe za grube hajsy. Tak samo zaczynal betek i jego klony. Po drugie mowi ze konto zalozyl 22/05 a akurat 21/05 byl pierszy wpis
Nie udzielam sie w ogole na mirko, tylko obserwuje,ale sytuacja tutaj bardzo mnie irytuje. Idealnie przedstawia typowe podejscie

polaczka
,ktory jak dobrze idzie,to wielbi goscia,a jak ma gorsza passe,to wypomina,ze 1/5 czy 0/5 weszlo. #!$%@?,to jest bukmacherka. Goscie,ktorzy ustalaja kursy na dane mecze.sa mega ogarniaczami, ktorzy bazuja swoje typy na wielu czynnikach, w zaleznosci od sportu. Nie powinienem tego pisac,bo jestem tu nikim, zwyklym obserwatorem, ale jak czytam te wszystkie posty to
@Paulthedough: No i tak samo ja mowilem zawsze :) Ludzie np za porady odnosnie zakladania kont na bet365 i zarobku jak juz zarobili to chcieli mi placic. Nie klamie, mimo ze to ja oferowalem ze za kazdego refa jeszcze im zaplace to oni nie chcieli i chcieli mi. To ja zawsze mowilem zeby zamiast tego to jak sie ogarna dawali tu typy, bo ja to robie tylko po to zeby nam
@Perlo Nie wiem czy powinienem sientu odzywac,bo tak jak mowie, moj wklad w ten # jest zaden,ale naprawde, po tym, co tu czytam, juz nie wytrzymalem i chcialem Was poinformowac,ze sa ludzie w tym kraju,ktorzy doceniaja, to co robicie i nie chodzi tu o lizanie dupy, ze bede chcial czerpac z tego jakies korzysci. Po prostu, post z prosto z serca, o tym,ze naprawde szanuje wasza dzialanosc tutaj.

Pozdrawiam
@macio32155: No wiesz, tak naprawde to dowodow dalej nie ma zadnych. Sa poszlaki i moze faktycznie sie mylimy i robimy z siebie debili. Ale naprawde nie sadze. I ja sie nie gniewam, emocje kazdego poniosly troche ;) A typy jak mowie, zawsze sa na fp/blogu a i na priv mozna mnie zlapac ;) A kiedys pewnie mi przejdzie foszek ;) Chociaz naprawde zle sie poczulem jak mnie tyraja teraz ze nie