Wpis z mikrobloga

@Sancho_Pansa: @Vitious: Czego nie rozumiecie?

Gdy w Eksploratorze Windows miałeś aktywne okno z zawartością folderu (wcześniej coś klikałeś w nim) to mogłeś je rolować kółkiem, niezależenie gdzie był kursor myszy. A to okno z lewej, gdzie jest OneDrive, moje dokumenty etc nie scrolowało się nawet, gdy najechałeś na nie kursorem, musiałeś tam kliknąć i dopiero działało. Teraz scroluje się ta część aplikacji, która jest aktualnie pod kursorem.
  • Odpowiedz
@blinkin: Pamietam jak w Windowsie XP albo jeszcze 98, żeby przewinąć klikałem by wybrać któryś element z boku, i czasem trafiałem na stację dyskietek. Komputer łapał zwiechę na moment, dysk rzępoli, a ja klnę pod nosem xD
  • Odpowiedz
@blinkin: Wow, super... W 7 też da się do zrobić, dla twojej wiadomości. I nie, nie potrzeba do tego aplikacji. I nie, nie powiem ci jak, bo zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś z ciekawości przeglądałem jakiś poradnik do usprawnienia pracy przy komputerze i tam było.

W sumie nie wiem skąd ta radość, ja szczerze mówiąc wolałbym przewijanie po staremu, ale nie chce mi się szukać tamtego
  • Odpowiedz