Wpis z mikrobloga

@gulamin: Musisz leczyć swoje kompleksy akurat na tym portalu? Częstotliwość powtarzania słowa "firma" osiągnęła już chyba apogeum. Jak wolisz żyć jak brytole brudasy to może tam zamieszkaj(jeśli jeszcze nie mieszkasz), ale przestań mówić innym jak mają myśleć bo tobie nic do tego.
  • Odpowiedz
@gulamin: @smichaI: i reszta nie chce mi się wołać.

Przecież firma sprząta, może nie o 7 ale codziennie jest wysprzątane na zero. Firma ma czekać do 3-4-5 rano i w ciemnościach sprzątać? No chyba nie.
  • Odpowiedz
co ci przeszkadza ? Syf. Kto ma posprzatac ? Firma. Posprrzatala ? Nie. Kto jest winien zaniedbania ? Firma.


@gulamin:

Firma sprząta, nikt nie ma do niej pretensji tutaj. Sprzątanie na bieżąco? Ty naprawdę nie wiesz jak tam jest. Ogarnięcie syfu po sobie, w miejscu gdzie przebywa się parę godzin to na prawdę nie jest żaden wyczyn. Dla cywilizowanych ludzi.

W takich chwilach ciekawi mnie kto śmieci, skoro ludzie z
  • Odpowiedz
@gulamin: Firma sobie a kultura sobie. Firma od dbania o porządek? Jasne, ma do ogarnięcia budynki i okolice, co nie znaczy ze jest to dyspensa, "bo i tak ktos posprząta". To jest po prostu brak kultury i szukanie przyzwolenia na śmiecenie wszędzie. Miasto tez jest sprzątane, tez są firmy a jakos mandaty za robienie syfu z jakiegoś powodu sa wlepiane.
  • Odpowiedz
Nikt sie w estetyke ni bedzie bawil po czwartym piwie. Odstawi butelke kolo nogi, przewroci butelke, potoczy sie, w tlumie nikt jej nie bdzie szukal.


@gulamin: To ja jestem jakiś nienormalny, bo nieważne czy wypiję 2 piwa, czy 8 piw (co nieraz się zdarzało) zawsze sprzątałem po sobie i wywalałem śmieci do kontenera. Jeśli ktoś po 4 piwach jest zbyt #!$%@?, żeby donieść po zabawie te puste butelki do kosza
  • Odpowiedz
aż dziw, że jedna osoba może nakręcać taki shitstorm :O rozumiem, że można się bawić, sam czasami bywam na MS AGH i widzę co tam się dzieje, nie raz wychodziłem z akademika rano i teren który widać na zdjęciu wyglądał znacznie gorzej, ale jakoś nikt nie robił z tego wielkiego hurrr durrr, bo każdy wiedział, że w ciągu kilku godzin ten syf prawdopodobnie zniknie. Natomiast powody dla których taki syf się w
  • Odpowiedz
  • 4
@gulamin: ja #!$%@? idac twoim tokiem rozumowania.Po co ludziom w akademikach i w miasteczkach jakiekolwiek kosze na smieci.Niech wszystko jest #!$%@? bezposrednio tak gdzie kto stoi a jak akurat jest w budynku niech #!$%@? przez okno .Booo Firma posprzata. Bronisz tych syfiarzy, wiec pewnie robisz tak jak mowisz i smiecisz byle gdzie bo firma posprzata.
  • Odpowiedz
@Sigur:

Wiem, że tak jest. Wciąż - nie takie wartości większość z nas wyniosła z domów. Zresztą w Anglii, o ile jestem tego świadomy, to największy burdel robią klasy biedne i niewykształcone, a nie studenci dość prestiżowej uczelni.
  • Odpowiedz