Wpis z mikrobloga

Hej #januszehiszpanskiego!

Zapraszam na kolejną lekcję hiszpańskiego, która odbędzie się o 20:30 (za 15 min).

TS: ts3.msurma.net

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się o co chodzi i jak dołączyć, to niech przeczyta ten wpis. Zapraszamy na hiszpański od podstaw.


Spamlista: @Keffiro @Maryjanna @courso @jacekkr @pepone @vteq @piternet @sidhellfire @Obi343 @29101611 @kubbach @irish71 @sortris @majlo1985 @Przemysl @Eligo @mike78 @Famina [Chcesz się dodać do/usunąć ze spamlisty? Daj znać.]

No i wołam @Eligo, bo mówił, że dziś do nas przyjdzie. Wpisać Cię do spamlisty?

#januszejezykow #naukajezykow #hiszpanski #hiszpania
F.....a - Hej #januszehiszpanskiego!



Zapraszam na kolejną lekcję hiszpańskiego, kt...

źródło: comment_sDvqyqERjLEUGwzekPrrb4Z2uMTxhvdQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@irish71: Zapraszam w piątek na 20:30. :) Informacje, które powiedzą Ci jak wejść na TSa i skąd wziąć podręcznik znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to ogarnij sobie odmianę czasowników ser i estar i będzie dobrze. Resztę nadrobisz z nami, bo robimy powtórki.
  • Odpowiedz
  • 0
@ziemniaczana_krolewna: Zapraszamy na lekcje, mamy dwie osoby mówiące biegle pp hiszpańsku. Rozmawiają sobie w trakcie lekcji i po. Poza tym, jak umiesz, to byłoby nam bardzo miło jakbyś nas też troszkę poruszyła.

Tymczasem niebawem założę dla Ciebie kanał hiszpańskich pogaduch. Zawsze będziesz mogła zaprosić kogoś na pogaduchy.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: @Famina: Zgadza się. Proponuję, żebyś się pojawiła w piątek, ale tak z półtorej godziny później, to możemy poszlifować konwersację, a przy okazji ci, którzy zostaną po lekcji będą mogli się też osłuchać z brzmieniem języka płynnie mówionego, nie tylko z pojedynczymi wyrazami i krótkimi zdankami.
  • Odpowiedz
@Famina: powiedzcie mi janusze z jakich źródeł korzystacie podczas nauki, bo chciałbym coś podziałać na własną rękę a niestety na naszym rynku nie znalazłem niczego ciekawego. Rozmawiać mam z kim, ale przydałoby się trochę słówek i gramatyki.
  • Odpowiedz