Wpis z mikrobloga

Uwaga KONKURS!

Witam!

Jestem właśnie w trakcie zakładania firmy zajmującej się pomiarami hydrograficznymi, batymetrycznymi i ogólno-geodezyjnymi. Mam niestety duży problem z wymyśleniem nazwy firmy. Dlatego proszę was o pomoc:) Nazwa musi odnosić się do branży, coś z hydrografią i geodezją najlepiej, bo nie każdy wie co to jest "batymetria". Jest duże prawdopodobieństwo, że z biegiem czasu będziemy mieć również klientów zagranicznych. Roboczą nazwę wymyśliłem "Hydrography Solutions" - brzmi profesjonalnie, tak mi się wydaje, ale będzie ciężka do wymówienia i zapamiętania przez osoby nieznające angielskiego, a z takimi też pewnie będziemy współpracować. Wolałbym aby w nazwie również było odniesienie do geodezji.

No i jako nagroda dla osoby która wymyśli najlepszą nazwę podeślę 0,7 l lepszej wódki lub dla osób niepijących paczkę słodyczy (niebadziewnych)

#pomocy #konkurs #firma #biznes #pytanie #praca
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Dzieki za propozycje, jutro dokladnie przeanalizuje:) poki co podobaja mi sie najbardziej propozycje @19RosicKy89: cos jeszcze pokombinowac trzeba ze skrotami, aby byla geodezja i hydrografia w nazwie. No i tak jak pisal @Zuowieszczy: musze jakos przez telefon podawac pani jadzi czy majstrom nazwe firmy i dobrym pomyslem moglo by byc to ze jest pelna nazwa po angielsku a skrot tworzy druga nazwe firmy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@19RosicKy89: to nie bedzie tak szybka i latwa decyzja. Jak juz cos zdecyduje to na pewno was poinformuje, a nagroda nie przepadla nie martwcie sie:) jakby ktos jeszcze na cos wpadl to piszcie:) @jkbc:
  • Odpowiedz
  • 0
@tsavke: Jeśli podoba Ci się nazwa w klimacie akronimów to masz jeszcze takie propozycje:

BGMC - Bathymetry and Geodesy Mapping Company

BMS - Bathymetry Mapping Services
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jkbck: No na 99% bede kombinowal z akronimami. Pozbieram wszystkie litery ktore moge uzyc i cos z nich postaram sie stworzyc. BGMC czy np. GeoBMC
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jeszcze dokladniej nazwy nie mam, bo wciaz walcze z urzedami i papierami i nie mam na to czasu. @jkbck: daj adres w pw bo prawdopodobnie z jakiejs wariacji Twojego pomyslu skozystam
  • Odpowiedz
  • 1
@tsavke: Czyli zadziałał 1% bez akronimów :D Zaskoczyłeś mnie, bo już w sumie o tym zapomniałem. Ładne logo.

PS. To prawda.
  • Odpowiedz