Wpis z mikrobloga

#gordonpracuje

Podsumuję tylko zmiany w Amazonie bo kilka osób chciało się dowiedzieć jak to wygląda i idę spać.

4dni pracuje 3 dni wolnego w tygodniu

Nocki i dniówki (cały miesiąc chodzisz na dniówki,kolejny na nocki i tak na zmiane)

Pracuję się po 10 godzin

Są 3 przerwy 2 x15min i 1x30minut

dniówki zaczynają się od 6:30 a nocki od 18:30 Chyba że pracuję się w strefie outbound to od 6:00 i 18:00

Są 3 główne zmiany( do takiej jakiej Cię wylosują bądź sam się dogadasz chodzisz cały czas. Czyli jak np.mam zmianę od środy do soboty to chodzę tak samo na dniówki jak i nocki)

1.środa-sobota

2.niedziela-środa

3.Poniedziałek-piątek (środa wolna)

i Jako ciekawostkę dodam że planują wprowadzenie zmiany dla studentów dziennych praca tylko w weekend gdy będę wiedział coś więcej to dam znać

Tag------> #gordonpracuje

#amazon #sady #pracbaza #praca
  • 20
  • Odpowiedz
@Mikusina: Fajnie. Masz za to całe 3 dni wolnego.

Ja obecnie pracuję obecnie po 12 godzin z dojazdem od poniedziałku do piątku i czasami w soboty :)
  • Odpowiedz
Umarłbym. Chyba że miałbym między czymś takim z tydzień przerwy


@Migfirefox: Powiem Ci że do nocek idzie przywyknąć. Przez pierwszy miesiąc (przynajmniej jak ja miałem taki epizod w życiu :D) to wracasz o 7 a śpisz do 17 :> Ale znam ludzi którzy już tyle pracują na noc że wracają o 7, śpią do 13.
  • Odpowiedz
@janek_kos: wy mnie źle rozumiecie wszyscy. Mi nocki by zupełnie nie przeszkadzały. Mam przesuniętą fazę snu i dlatego najlepszą porą na pójście spać to okolice 5-6 rano. Prędzej bardzo trudno mi zasnąć, a wstawanie na rano do pracy to tragedia.
  • Odpowiedz
@GordonFreeman: Nie wiem jak w Amazonie, ale wiele bym dał by mieć ciągłe nocne zmiany. Lepsze to niż na 14, gdzie wracam z roboty po 22 jak dziś, posiedzę trochę do 24 czy 1, o 8 pobudka, pojadę w jedno miejsce, potem trening na siłce i już 13 i ni #!$%@? z tego życia.
  • Odpowiedz
@GordonFreeman: Nie nie, ze zmianami na poranne, z tym że po popołudniowych biorę nadgodziny i siedzę niekiedy do 23 bo potem szefowa chodzi i ściga żeby zostawać a tak zostanę dwa razy i mam spokój na 2 tygodnie.
  • Odpowiedz