Wpis z mikrobloga

#odchudzanie #dieta #mniejniz1000 No i dziś nie miałem gastrofazy i się udało :P. Śniadanie serek danone jakieś 170 kalorii, później 3 ziemniaki gotowane 60x3, + kawałek kotleta ~ 300, na kolacje dwa jajka gotowane ~80 kcal x 2 i kromka chleba z masłem, jest dobrze :P. W ogóle to od dziecka jestem jakiś #!$%@?, ale robiłem sobie dzisiaj test na osobowość borderline i wyszedł pozytywny, w ogóle czytałem o tym i większość rzeczy mógł bym sobie przypisać, pewnie większość ludzi mogła by tak powiedzieć, że jak kogoś boli noga i szuka po necie to wychodzi na to że ma raka, ale ja naprawdę wiem co mówię :D. Życie jest #!$%@? :P
  • 7
@sheilacooper: Nie ma to żadnego znaczenia bo organizm potrzebuje tyle samo energi do strawienia tego samego jedzenia w 3 jak i w 6 posiłkach, a według licznych badań, jedząć mniejsze posiłki, nie najadamy się do końca przez co częściej podjadamy co innego. Dosyć często powielany mit, ale nic złego się nie dzieje jeśli zjemy to samo w 3 czy 5 posiłkach, więc każdy może jeść jak woli jeśli trzyma się ustalonych