Wpis z mikrobloga

#bmwsorka - tak mnie naszło..

Wie ktoś może jaka farba jest dobra, jeśli chce porobić na aucie proste loga/piktogramy/obrazki na auto?

Chodzi mi o proste rzeczy - biore kartke papieru, wycinam kształt, przystawiam do auta, pryskam sprejem - done.

Znacie może jakieś dobre farby w sprayu? Chodzi o małe elementy i żeby było w miare trwałe - albo jakieś taktyki do tego? Musze potem na tą farbe jakiś lakier przezroczysty położyć? Jak to najlepiej zrobić?

#motoryzacja #kiciochpyta #bmw #lakiernictwo
  • 9
@hypation: Jakoś specjalnie ten spray się nazywa? Jaka firma dobra (zwykłej i bezbarwnej)? Polecasz jakiś dobry sposób na wycinanie i przyczepianie do karoserii (magnesy? :D)?
@sorek: w sklepie motoryzacyjnym bedziesz mial szeroki wybor, ja bralem cos co nazywalo sie na b, mialo tecze na logo(norauto, auchon). Arkusz a4 kartki samoprzylepnej, kupisz w sklepie z art. Biurowymi. Wycinasz naklejasz malujesz i jestes krolem rejonu. Jaka becia?
@sorek: do takich rzeczy lepsza jest folia. Zamawiasz w drukarni naklejkę ażurową i folię transferową, wysyłasz im wzór i kleisz. Będzie ładna, równa i wydaje mi się że efekt lepszy niż spray.
Znacie może jakieś dobre farby w sprayu? Chodzi o małe elementy i żeby było w miare trwałe - albo jakieś taktyki do tego? Musze potem na tą farbe jakiś lakier przezroczysty położyć? Jak to najlepiej zrobić?


@sorek: Po co Ci takie coś ?