Wpis z mikrobloga

@nuwanda: To akurat nie fetysz. Po prostu lubię takie. Lubię też większe dopóki „patrzą w przód“. Po prostu małe mi nie przeszkadzają. Fetysz to mam na mokre włosy. To jest dopiero mocne jak trzymasz butelkę wody koło łóżka. Oczywiście łatwiej powiedzieć koleżance, żeby nie wycierała po wyjściu spod prysznica, ale czasem już wyschną i trzeba lać :D Zawsze sobie wtedy mówię:„ale jestem #!$%@?”.

Choć muszę przyznać, że to dziwactwo spotyka się
  • Odpowiedz
@neib1: Faktycznie, fetysz to nieodpowiednie słowo. Jeśli już mowa o dziwnych upodobaniach, to ja lubię jak facet jest wielki i ma duże umięśnione udo. I najlepiej, jak je napnie w dopasowanych spodniach (coś jak na zdjęciu poniżej). Zabrzmi to wulgarnie, ale mam po prostu mokro wtedy xD. U kobiet też lubię fajne duże grube jędrne uda + szczupłe łydki, mogłabym patrzeć na takie nogi całymi dniami. Ale nogi nie mogą być
n.....a - @neib1: Faktycznie, fetysz to nieodpowiednie słowo. Jeśli już mowa o dziwny...

źródło: comment_zxvsGPkZue2tnbJujxqipDGitXQeMLqz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Boże, jakie to żałosne.


@nuwanda: Co żałosne? Krótkie nogi czy, że tak na to patrzysz? Moim zdaniem zupełnie normalne - choć sam się czasem zastanawiam czy nie mam spaczonego poczucia normy. No ale jak parę razy gadałem z kumplami czy widziałem u coleżanek to ludzie mają znaaacznie mocniejsze akcje. I to tacy co by się człek nie spodziewał.

A nogi. Od dawna na #mikrokoksy powtarza się prawdę, że przysiady to podstawa
  • Odpowiedz
@nuwanda: @Nokja: @neib1: każdy człowiek ma chyba jakieś odchyły w bok/fetysze, to jest zupełnie normalne. Ja np. lubie stopy u kobiet, ale nie to, ze tak patrzeć na nie, jak normalni fetyszyści. Lubię u kobiet zgrabność ich stóp, dotknąć, jakie one są przyjemne w dotyku. Mógłbym dla mojej cały dzień i całą noc masować stopy, a nawet i je pielęgnować sam.
  • Odpowiedz
@ilopan33: Stopy też bym mógł masować i robię to #!$%@? najlepiej na świecie :P Tak samo jak plecy. Z tymże staram się tego za często nie robić, żeby se babsztyle nie pomyślały, że mam taką domyślną funkcję :D

Chociaż stopy same w sobie ni mnie ziębią ni grzeją.
  • Odpowiedz
No #!$%@? znowu mi obrażają duże piersi ze zwisną, że brzydkie i w ogóle fe. Ja jakoś nigdy nie śmieję się z dziewczyn o małych piersiach. Moja micha to zdecydowanie dużo powyżej C a jakoś dalej zdaję test ołówka #pozdrodlakumatych i wypraszam sobie jakiekolwiek spekulacje nt działania grawitacji na moją zgubę.

Ps: Dobrze dobrany stanik niweluje zwis w przyszłości i zapobiega bólom kręgosłupa.
  • Odpowiedz