Wpis z mikrobloga

#dziendobry zaraz idę do pracy i przez 12h skazany jestem na #!$%@? EREMEF EFEM.

Na dobry początek Wolno wstać i Dyk który próbuje być zabawny ale mu nie wychodzi.

Później z buta wjeżdża upadająca buntowniczka czyli Chylińska ze swoim #!$%@? i zmyślonymi historyjkami.

Pośród #!$%@? audycji i reklam da się usłyszeć jakąś piosenkę. Oczywiście jest to piosenka która grana jest co dwie godziny bo HIT PANIE GŁOSUJ #!$%@? GDZIE MOJE SZEKLE.

O 15 znowu się pośmiejemy... ale z tryhardowania prowadzących audycję "Świat się (nie) śmieje". Nawet Olbratowski nie ratuje.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #boldupy #gorzkiezale
Siegel - #dziendobry zaraz idę do pracy i przez 12h skazany jestem na #!$%@? EREMEF E...

źródło: comment_uCbIAjCQwCAzwjFnhYToKs3WxAgKqVoS.gif

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Zapomniałem o najważniejszym.

NIE ZAPOMNIJ WYSŁAĆ SWOJE IMIĘ NA NUMER SIEDEM DWA PIĘĆ DWA. WYGRAJ CZYSTA TYSIENCY TYLKO WYSLIJ SWOJE IMIE NA SIEDEM DWA PIENC DWA. SIEDEM DWA PIENC DWA!

A jak swedzi cie #!$%@? to weź jalis suplement diety ktory i tak nie dziala bo to syplement diety czyli placebo.
  • Odpowiedz
@Abrakadabror: doskonale Cię rozumiem. W pracy od niedawna po prostu wychodzę do kibla gdy puszczają ten badziew , naprawdę jest to nie do zniesienia. A najgorsze jest #!$%@? to, że teraz będzie mi to siedzieć w głowie pół niedzieli, dzięęękiii.
  • Odpowiedz
przez 12h skazany jestem na #!$%@? EREMEF EFEM.


@Siegel: Dlaczego? Nie możesz wyłączyć? Pracowałam kiedyś z typem, który katował nas Eską czy innym gównem, ale powiedziałam mu, że mi to przeszkadza i jak chce słuchać tej stacji to proponuje na słuchawkach.
  • Odpowiedz
@Siegel:

Wszystkim komercyjnym stacjom radiowym w Polsce – serdeczny, długi, czarny i żylasty #!$%@? w dupę. 6 rano, dzieńdoberek, kawusia i do roboty #!$%@? czarnuchu – jeden z najczęściej powtarzających się scenariuszy syndromu każdego, #!$%@? dnia następnęgo. Ktokolwiek widział, ktokolwiek #!$%@? jego mać. #!$%@?. Pogodziłem się już z myślą, że przez resztę swojego nędznego, gówna wartego i niewnoszącego nic do społeczeństwa życia, będe niewolnikiem. Trudno. Okej, life goes on. Jednakże,
  • Odpowiedz
@Golibroda: Jak ktoś lubi to niech słucha, nie mam nic przeciw. Ale niech nie uszczęśliwia innych na siłę, bo nie każdego bawi taka muzyka, a niektórzy w pracy w ogóle niczego nie chcą słuchać, bo ich to dekoncentruje. Generalnie muzyka tak, ale na słuchawkach. Chyba, że wszyscy się zgadzają, że odpowiada im się Eska/RMFM/Radio Maryja w tle podczas roboty.
  • Odpowiedz
@Golibroda: Skumałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj kulturalnie poprosić o wyłączenie radia, ale nie wiem jakim typem jest Twój szef, więc niekoniecznie może to być dobra rada.
  • Odpowiedz
@Siegel: Co ty wiesz o bólu, u mnie w robocie są 2 radia-z jednego leci VOX FM, z drugiego Jard-też disco polo, ale to nie koniec; obydwa radia grają na tyle cicho że dochodzi tylko #!$%@?ący szum a jak chcesz któregoś posłuchać to idealnie słychać obydwa na raz... Ratuje mnie to że lubię disco polo.
  • Odpowiedz
@janek_kos: Mieszkam w takiej miejscowosci i pracuje w takim miejscu, ze zasieg maja tu tylko rmf, radio maryja i lokalne radio 5 ktore antene ma z kilometr dalej. Nie idzie zmienic chociazby na r5 bo od razu janusze dra mordy 'zostaw bo wiadomosci, ciekawe co znowu putin #!$%@? albo posluchamy jak ktos gra o CZTERYSTA TYSIENCY SIEDEM DWA PIENC DWA WYSLIJ IMIE'.

Sluchawki tez nie wchodza w gre bo musze
  • Odpowiedz
@ItaljetMaster: jakie oldschoolowe. Maja z 5 polskich "artystów" i magluja ich piosenki do porzygu. Tych piskliwych dziołch co powygrywaly jakies x faktory nie idzie sluchac tak samo jak braci cugowskich czy jak im tam z tymi durnymi tekstami "to mój dzień, tak to na pewno mój dzien". #!$%@? kto im pisze te teksty. Draznia tez niesamowicie piosenki z featem pitbulla i tym jego jekiem jak wchodzi jego zwrotka. Dzizys #!$%@?
  • Odpowiedz