Wpis z mikrobloga

Jak dotąd dostałem tylko jeden adres na PW, no ale proszę – ja już się przedstawiłem i chcę wiedzieć, z kim mam do czynienia. Będzie ze mną mój kumpel, ale nie o to chyba chodzi, żeby się pozabijać? Jeżeli komuś na tym zależy, to wybrał złą osobę, bo owszem – jak coś, to zabiję, natomiast zwykle wystarcza uciśnięcie punktu nerwowego.
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tukan29: jeśli jest chory psychicznie, to należałoy z wydrukami jego wypowiedzi iść do odpowiednich organów. Chciałbym widzieć jego minę, gdy zapukają panowie z kaftanem bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jade: nikt nie zapuka, bo swoją chorobą nie zagraża nikomu oprócz samego siebie. ma zespół Delbrücka i sam usilnie wierzy w swoje fantazje. swoją drogą to się robi nudne i naprawdę spodziewałem się po mirko trochę więcej rozumu, bo to co tu się o--------a to trochę takie szarpanie z dzieckiem z zespołem Downa o cukierka. to JEST choroba, i zapomnijcie o tym, że swoimi wywodami doprowadzicie, że koleś otrząśnie się
  • Odpowiedz
@Gamxx: no wiesz, gościu bądź co bądź grozi śmiercią. Policja nie ma raczej poczucia humoru, a badania biegłego trochę potrwają. Możliwe, że ma ten zespół, nie znam się na tym.
  • Odpowiedz
@Jade: tak samo grozi śmiercią tak jak zabijał ludzi dronami, czy biegał tak, że musiał czekać na owczarka niemieckiego, żeby ten odpoczął. po takich idiotyzmach chyba każdy powinien zrozumieć, że to jest albo przesadzony troll, albo człowiek z problemami. to jest ta druga opcja.
  • Odpowiedz
@atrapa: #fial, ale słaby jak na jego możliwości. Tego, że jest posiadającym potrójne (polskie, amerykańskie i szwajcarskie) obywatelstwo czystej krwi góralem, synem francuza i katarki, który wzięty z ulicy, bez szkolenia, jako cywil sterował amerykańskimi dronami w Iraku nie przebije. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz