Wpis z mikrobloga

Jak dotąd dostałem tylko jeden adres na PW, no ale proszę – ja już się przedstawiłem i chcę wiedzieć, z kim mam do czynienia. Będzie ze mną mój kumpel, ale nie o to chyba chodzi, żeby się pozabijać? Jeżeli komuś na tym zależy, to wybrał złą osobę, bo owszem – jak coś, to zabiję, natomiast zwykle wystarcza uciśnięcie punktu nerwowego.
  • 180
  • Odpowiedz
Pośmiewisko? Tu ludzie wyzywają mnie na pojedynek, a nie są w stanie podać swojego imienia i nazwiska...


@SamiecAlfa: to już inna sprawa...tymczasem nie rób z siebie kretyna. Zamiast dać wybrzmieć "aferze" to ty jeszcze dolewasz oliwy do ognia...jak jakiś gimbus za przeproszeniem. Miej trochę klasy i daj już spokój
  • Odpowiedz
@fotexxx: Bo ktoś mnie wyzywa i tylko adres na PW poda. To ja nie wiem, kim on jest. Wyskoczy na mnie z nożami i zabije.

Ktoś się chce zmierzyć, to PW ze swoim nazwiskiem. Ja honoruję wszystko.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Kaczuszko, nie denerwuj się i wołaj jak o mnie mówisz, no chyba, że ktoś jeszcze chciał się umówić na klepanie dzioba :) Bzykac cię nie będę, więc i mojego imienia znać nie musisz, poza tym miałeś napisać na PW co chcesz o mnie wiedzieć. Nie podałem też żadnego adresu na pw, przecież mieliśmy się na uklepanej ziemi spotkać :) Obawiam się też, że zapomniałeś się jednak przedstawić, dlatego będziesz przeze
  • Odpowiedz