Wpis z mikrobloga

Są w Polsce organizowane jakieś imprezy wspólnego oglądania Worldsów? Jakby nie patrzeć, jest to duży event a i fanów raczej by nie zabrakło - pamiętam, że 2 lata temu na podrzędne ESL Pro Series w Zabrzańskim multikinie udało się zapełnić ponad pół sali ;p Może przydałoby się napisać/zadzwonić do jakichś kin i zaproponować coś takiego? Rozgrywki zaczynają się o 11, więc ruchu pewnie i tak w kinach nie ma wtedy dużego, jakieś sale mogliby odstąpić :)

#leagueoflegends
  • 11
Też się zastanawiałem, bardzo chętnie bym na coś takiego poszedł. W 3 Multikinach był w tym roku EU Superweek bodajże, ale o Worldsach nie słyszałem nic.
@Lsrd: Wysłałem im takiego maila, mam nadzieję, że coś się uda :)

"Witam serdecznie!

Chciałbym dowiedzieć się, czy Zabrzańskie multikino rozważa może udostępnienie którejś z sal kinowych na relację z rozgrywek Mistrzostw Świata w grze komputerowej (e-sportowej) League of Legends. Jest to największa coroczna tego typu impreza, z milionami dolarów w nagrodach dla zwycięzców i dziesiątkami tysięcy fanów, którzy będą oglądać wydarzenie na żywo w Singapurze, Tajwanie a sam finał -
@Scalp994: W ogóle jestem tak podjarany tymi mistrzostwami, jak nigdy... ;p Odkąd gram w LoLa interesowałem się profesjonalną sceną, ale dopiero teraz tak cieszę się na myśl o ostatnim egzaminie w piątek i oddaniu się meczom od samego rana.
@Fristo: > Polityka Riot Games (właściciela League of Legends) pozwala na wtórne wykorzystywanie ich livestreama, w tym pobierając opłaty. Do dyspozycji są trzy strony, które będą prowadziły transmisję w jakości 1080p, 30fps, możliwe, że również w języku polskim. Riot Games prowadzi nawet listę takich transmisji kinowych, które sami reklamują i zachęcają do przybycia: http://viewingparties.na.leagueoflegends.com/en/