Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak przy premierze telefonu obiecać aktualizacje do KitKat'a, przeciągać aktualizacje wydając #!$%@? nic nie wnoszące poprawki do 4.3, na stronie ustawić status 'W trakcie badania', a na koniec powiedzieć wszystkich soczyste '#!$%@? wam w dupę' i stwierdzić, że wsparcie się skończyło i nie wydadzą 4.4, a wy #!$%@? się z zabugowanym i tnącym w #!$%@? 4.3, który nie nadaję się do niczego i żadna poprawka tego nie zmieniła...

Polityka SONY.

Ale wydawać nowego flagowca co 6 miesięcy i każdym kolejnym zachwycać się jaki to nie jest zajebisty, a poprzedni był #!$%@? to mogą. Jeszcze ze 2 lata i będzie Xperia Z9 kurna z 9 calowym ekranem....



NIGDY WIĘCEJ SONY!

Trzy raz się zawiodłem i więcej nie popełnię tego błędu. I chociaż telefony mają piękne to jakość wsparcia zupełnie ich dyskwalifikuje...


#sony #android #gorzkiezale #xperia #xperiasp #smartfon #telefony #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 10
@Cripex: Dlaczego ludzie nie kupujacych high endow bez czystego androida oczekuja od niego conajmniej dwoch powaznych aktualizacji ? Nie masz xda? Sorry ale Xperie z aktualizuja jakos :D
@wonzki: Bo obiecane były dwie aktualizacje wtedy kiedy go wybierałem?

Mam XDA i korzystam, ale co innego mieć customa jak się ma telefon na gwarancji, a co innego oficjalny ze wsparciem.

Aparat z CM'a, a aparat SONY to przepaść i jeszcze nikt go nie przeportował.
@Cripex: na pocieszenie powiem Ci ze samsung i htc tez tak robia z mid-endami jesli chcesz aktualizacje to kup nexusa jezeli nie odraza Cie czysty soft :D
@wonzki: Właśnie chodzi o to, że czysty Andek mnie odrzuca bo ma strasznie mało możliwości bez instalowana i konfigurowania.

Musiałbym wgrywać launcher + system ui SONY żeby go używać w ogóle.
@Cripex: no to kup xperie z2 np. Xperia Z jest juz chyba 2 lata o ile sie nie myle na rynku i teraz dostala 4.4.4 :P nie zapomna o z1/z2 przy wprowadzeniu z3, chyba że #!$%@? Cie fakt ze nie masz najnowszego modelu :p
@wonzki: To mnie akurat nie #!$%@?. Bardziej mnie #!$%@?ą lagi w systemie i brak możliwości instalowania appek tylko dla 4.4. Np. Google Camera z genialną opcją robienia zdjęć sferycznych. Na 4.3 nie zainstalujesz tak żebyś mógł tego po ludzku na szybko używać.