Wpis z mikrobloga

@majlo1985: Nawet jeśli mieliby wysłać po miesiącu, to nie różni się to niczym od miesięcznego czekania na swoje zaproszenie od mireczków, a przynajmniej zaoszczędzasz sobie żebrania w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bzyko: zadowolone :D za tą cenę dostajesz telefon taki jaki ma być szybki sprawny działający z bajerami - może nie wszystkimi ale przepłacać w tym kraju nie wypada

@martyna661: dasz radę zdać, 3m kciuki a potem i w losowaniu :D
  • Odpowiedz
@Bzyko: zawsze można chcieć więcej jak czujnik laserowy do aparatu, wymienna bateria (chociaż z tym nie problem - widziałem nawet ładowanie bezprzewodowe w 1+1), slot na kartę, odciska palucha, wodoszczelny czy coś tam jeszcze. ale lte i nfc jest więc wystarczy :) nawet ta głupia dioda się przydaje - nie trzeba telefonu wybudzać z deepsleepa :D
  • Odpowiedz
@Bzyko: pojemnosc 3k, rekordzisci maja po ~5h na samym ekranie i ~16 lacznie ale byl taki co nawet 8h na ekranie ale to nie wiem co z nim robil :D
  • Odpowiedz
@bart88uk: powodzenia w losowaniu :D zanim te 3 dojdą to będą święta :D a od paź niby ma się coś zmienić ;D więc kto go tam wie co będzie ;d


@gorush: to chyba kupie lg g2, te same parametry i cena podobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gorush: Super, zrób losowanie z plusów - na pewno każdy, kto kliknie wykorzysta zaproszenie, bo tak bardzo mu zależyna 1+1, że aż kliknie plusa.

Rozdaj tym w kolejce, bo niektórzy faktycznie czekają i się frustrują - większa pewność, że zaproszenie będzie wykorzystane.

PS. Ja się zapisywałem w kolejce, ale już czekam na swoją paczkę, więc nie piszę tego posta pod siebie.
  • Odpowiedz
@Omate: od pazdziernika moga byc nic wiecej nie wiadomo:D

@grajlord: trudno nie ma porzadnej listy jak ta polska co krazy nie miej do mnie pretensji. taka sama dyskusja byla poprzedinm razem wiec lista lista losownie losowanie. nic nie poradzisz.
  • Odpowiedz