Wpis z mikrobloga

  • 114
Żal mi was ATEIŚCI. Nie jestem jakiś tam zagorzalym katolikiem, czasem chodzę do kościoła czasem nie, ale jak czytałem w gorących, że któraś matka tłumaczyła dziecku, że "ludzie nie wykształceni wymyślili sobie takiego Pana żeby im ułatwil ich brak odpowiedzi na naukę" to aż mi jej żal. Ateizm to dla mnie opieranie się prawdzie która oni doskonale znają. Żaden ateista mi nie wytłumaczył swoją nauką fizyka i chemia JAK TO WSZYSTKO POWSTALO.


#religia #oswiadczenie #bekazpodludzi #gorzkiezale #ateisci
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@blubi_su: Ty się baw w tłumaczenie o przyspiewkach i legendach o jeżach i wezach A ja chce tylko odpowiedź na jedno pytanie kto to wszystko stworzył

Trolling 1/10 przez Ciebie
  • Odpowiedz
@SoNuS: Odpowiem Ci tak. Cierpliwości. Jeszcze 100 lat temu piorun to był palec boga. Jeszcze 60 lat temu ludzie tłumaczyli sobie większość chorób grzesznym życiem. Nauka postępuje z taką prędkością że odpowiedzi na wszelkie pytania na które ludzie nie znali odpowiedzi (dlatego wymyślili sobie boga), przyjdzie już za niedługo. Zobacz na Bozon Higgsa, złota proporcję. Jesteśmy coraz bliżej odpowiedzi. I raczej na pewno nie znajdziemy tam odpowiedzi "kto" ale raczej
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@blubi_su: czyli ateisci potrafią pieknie gadać o idiotach i o tym że jestem nie wyksztalcony A oni zaś nie potrafią odpowiedzieć na jedno pytanie powtarzane przez ludzi miliony razy KTO TO WSZYSTKO STWORZYL
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Linux__Shines: mówię o #!$%@? dziecku chorych treści dotyczących że ludzie nie wykształceni wymyślili sobie Boga aby tłumaczyć powstanie świata gdzie tak naprawdę świat powstał..... czego tego nie większy dziecku jak świat powstał
  • Odpowiedz
@SoNuS: Wiesz bo największa różnica między ateistą a przeciętnym wierzącym jest taka że was zadowala informacja "Pan Buk pstryknał palcami i już" Tadaaa. Jest odpowiedź. A ateistę interesuje JAK, dokładnie. Bo liczy się nie tylko odpowiedź ale sprecyzowana szczegółowa odpowiedź :)
  • Odpowiedz
@SoNuS: I jest mnóstwo racji w tym co piszesz. Ludzie prości nie są w stanie objąć umysłem skomplikowanej nauki i wybierają proste odpowiedzi takie jak "Pstryk! tadaaa jest świat" Jakie to proste i piękne. Wykształceniu ludzie dociekają powolnie przez lata. Dokładnie każdą chemiczną fizyczną, matematyczna zagadkę. Krok po kroku aż odnajdą dokładna prawdę. Nie mitologiczną ale naukową :) Cierpliwości chłopcze :)
  • Odpowiedz
@SoNuS: Każdy wierzy w co chce. Według naszej - ludzkiej - wiedzy, wszechświat powstał z... niczego. Było kilka atomów, elektronów, protonów i neutronów, nagle zaczęło się ściskać i powstał Big Bang. Tyle że nikt nie wie co było przed tym, ani skąd się wzięły te cząstki. Na to pytanie kluczem do odpowiedzi może być Wieloświat, czyli kilka wszechświatów mniej lub bardziej od siebie zależnych, lub świadomość tego, że żyjemy
  • Odpowiedz