Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden komentarz dotyczący #samiecalfacontent:

Dobre, humorystyczne przeróbki nie bolą – wręcz przeciwnie.

Jednak nie wszyscy mają talent, żeby coś fajnie skomentować bądź wykonać dobrą grafikę.

Jedna osoba się przekona, że coś takiego się nie opłaca. Nie wiem, jaki będzie finał sprawy, ale mam nadzieję, iż zostanie przykładem, jak żartobliwości NIE należy robić.

Ja podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem, ale ja mam mocną psychikę i mogę się śmiać, ale niech ktoś tu jeszcze wrzuci #pokazmorde, mirki go wyśmieją i gość zawiśnie na linie. Ja już znam takie przypadki. Gość z mojej klasy (wtedy jeszcze #podbazy) powiesił się, bo dziewczyna, której chciał się oświadczyć na jej studniówce, dzień wcześniej mu napisała, że idzie z innym. Nie winię nikogo, ale dobry przykład należy dać, więc zrobię, co należy.

Z jedną osobą, od której w sumie ta 'sympatyczna' afera się zaczęła.

To tyle ode mnie. Reszta będzie już od prokuratora, natomiast ja naprawdę podchodzę do sprawy z dystansem i humorem, więc za "śmieszkowanie" pozywać nie będę, ale chamstwo należy tępić i ta jedna osoba się o tym przekona, bo mam już jej dane, wniosek mi kuzyn przygotował, więc jest kwestią czasu, jak dostanie (prawdopodobnie) te zawiasy.
  • 206
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Wydaje mi się, że dlatego że istnieje dysonans pomiędzy tym co piszesz, a tym co z tego wynika. Człowiek pewny zazwyczaj nie ma potrzeby udowadniać jaki jest zajebisty na każdym kroku. Nie jesteś przecież wyśmiewany z powodu szczupłej sylwetki, kiepskiego ubioru itp.
  • Odpowiedz
potrafię #!$%@?ć w upale 40 parę stopni na dachu montując kolektory


@bslawek: A przebiegniesz 15 km po górze, zdobędziesz 2 miejsce na X-games? Nie. Bo nie dbasz o swoją kondycję. I spoko. Twoja sprawa. Ale ja nie dbam o "reputację" wśród mirków, nie ćpam i prawie nie piję. Handluj z tym.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: dobra dziecko idz juz spac, skonczysz tyle lat co ja, posłużysz na misji, dojdziesz do tego co ja to pogadamy. a tym czasem nie chce mi sie juz pisać. bo ta rozmowa nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 130
@SamiecAlfa: masakra...

Narcyzm - znasz takie slowo? Teraz wmawiasz sobie, ze masz misje zbawiania swiata przed zlym wykopem. Nie zauwazasz jednak, ze zostales srogo wysmiany nie dlatego, ze jestes chudy (no bo sorry, jestes, moj facet jest od Ciebie 6 centymetrow wyzszy i ponad 20 kilo ciezszy a gruby nie jest) czy ogolnie przez wyglad. Zostales wysmiany bo jestes zakochanym w sobie narcyzem, ktory zachowuje sie jakby codziennie onanizowal sie
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Polecam psychologa. Normalny facet po takiej aferze (której mógł się spodziewać wiedząc co się dzieje pod tagiem #pokazmorde) usunąłby swoją aktywność w całym internecie, a nie pisząc że ma duży dystans czepia się każdego z osobna. No chyba że jesteś trollem 10/10, wtedy będę bił Ci brawa za zrobienie w wała takiej ilości osób.
  • Odpowiedz