Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden komentarz dotyczący #samiecalfacontent:

Dobre, humorystyczne przeróbki nie bolą – wręcz przeciwnie.

Jednak nie wszyscy mają talent, żeby coś fajnie skomentować bądź wykonać dobrą grafikę.

Jedna osoba się przekona, że coś takiego się nie opłaca. Nie wiem, jaki będzie finał sprawy, ale mam nadzieję, iż zostanie przykładem, jak żartobliwości NIE należy robić.

Ja podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem, ale ja mam mocną psychikę i mogę się śmiać, ale niech ktoś tu jeszcze wrzuci #pokazmorde, mirki go wyśmieją i gość zawiśnie na linie. Ja już znam takie przypadki. Gość z mojej klasy (wtedy jeszcze #podbazy) powiesił się, bo dziewczyna, której chciał się oświadczyć na jej studniówce, dzień wcześniej mu napisała, że idzie z innym. Nie winię nikogo, ale dobry przykład należy dać, więc zrobię, co należy.

Z jedną osobą, od której w sumie ta 'sympatyczna' afera się zaczęła.

To tyle ode mnie. Reszta będzie już od prokuratora, natomiast ja naprawdę podchodzę do sprawy z dystansem i humorem, więc za "śmieszkowanie" pozywać nie będę, ale chamstwo należy tępić i ta jedna osoba się o tym przekona, bo mam już jej dane, wniosek mi kuzyn przygotował, więc jest kwestią czasu, jak dostanie (prawdopodobnie) te zawiasy.
  • 206