Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden komentarz dotyczący #samiecalfacontent:

Dobre, humorystyczne przeróbki nie bolą – wręcz przeciwnie.

Jednak nie wszyscy mają talent, żeby coś fajnie skomentować bądź wykonać dobrą grafikę.

Jedna osoba się przekona, że coś takiego się nie opłaca. Nie wiem, jaki będzie finał sprawy, ale mam nadzieję, iż zostanie przykładem, jak żartobliwości NIE należy robić.

Ja podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem, ale ja mam mocną psychikę i mogę się śmiać, ale niech ktoś tu jeszcze wrzuci #pokazmorde, mirki go wyśmieją i gość zawiśnie na linie. Ja już znam takie przypadki. Gość z mojej klasy (wtedy jeszcze #podbazy) powiesił się, bo dziewczyna, której chciał się oświadczyć na jej studniówce, dzień wcześniej mu napisała, że idzie z innym. Nie winię nikogo, ale dobry przykład należy dać, więc zrobię, co należy.

Z jedną osobą, od której w sumie ta 'sympatyczna' afera się zaczęła.

To tyle ode mnie. Reszta będzie już od prokuratora, natomiast ja naprawdę podchodzę do sprawy z dystansem i humorem, więc za "śmieszkowanie" pozywać nie będę, ale chamstwo należy tępić i ta jedna osoba się o tym przekona, bo mam już jej dane, wniosek mi kuzyn przygotował, więc jest kwestią czasu, jak dostanie (prawdopodobnie) te zawiasy.
  • 206
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: dobra, to ja podbiję trochę stawkę. ;) Warszawa, ulica Emilii Plater, czyli przy dworcu centralnym. Datę i godzinę wybierz sam, dostosuję się. Odbiorę Cię z dworca i pojedziemy na 'uklepaną ziemię'. Co więcej, pokryję koszt podrozy Twojej i dwóch Twoich sekundantow w obie strony i wyplacę Ci równy tysiąc nowych polskich złotych do ręki. Warunki stawiam dwa: podpiszesz mi papierek o zgodzie na sparing ze wszystkimi jego konsekwencjami oraz
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Taki pro tip:

Nie ciągnij trolla zbyt długo bo przestaje być śmieszny i wchodzi w rejony żenady. Twój już dawno tę granicę przekroczył, co wskazuje albo na brak umiejętności albo na coś gorszego - ty naprawdę taki jesteś.

Nikomu nie imponujesz, tylko u wszystkich wywołujesz połączenie raka, wtf, śmiechu i trochę takiego żalu i współczucia jak do upośledzonego. Ciągnąc to dalej tylko będziesz te uczucia pogłębiał.
  • Odpowiedz
Nie winię nikogo, ale dobry przykład należy dać, więc zrobię, co należy.


Z jedną osobą, od której w sumie ta 'sympatyczna' afera się zaczęła.

chamstwo należy tępić i ta jedna osoba się o tym przekona, bo mam już jej dane, wniosek mi kuzyn przygotował, więc jest kwestią czasu, jak dostanie (prawdopodobnie) te zawiasy.

@SamiecAlfa: ta sympatyczna afera sie zaczela od twojego #pokazmorde czyli kuzyn na ciebie wyskrobal kwita?
  • Odpowiedz
Czlowieku jak mozesz miec dane tej osoby co Cie obrazala jak Wykop cos takiego ujawnilby dopiero na wniosek prokuratury, chyba Ci haker bonzo to zalatwil.


@AndyMoor: niektórych łatwo można wystalkować, np @kamdz, co jego fejsbuk to http://fb.com/kamdz - wielu innych można szukać, znajodować jakieś powiązania, tu e-mail, tam alternatywna nazwa użytkownika, tam login skype, który akurat pasuje do facebooka i pasuje do inicjałów na forum tibii

  • Odpowiedz