Wpis z mikrobloga

@blondeblossom: wiem, że mierzysz swój obwód pod biustem i taki masz i koniec, nie ma czegoś takiego jak 'jeśli bierzesz mniejszy w obwodzie..'. jak ma 60, a w biuście powiedzmy z 77cm, to ma faktycznie 60C i wygląda fajnie i nijak nie da się tego porównać do laski która ma plery szersze o 10cm, mimo ze w biuscie osiąga podobny wynik. #!$%@? faceta obchodzą liczby i objętość samej piersi? Ważne, żeby
@blondeblossom: napisałam 'nie wydaje mi się', bo nie chciało mi się zagłębiać w gadkę o objętości piersi, ale skoro już muszę, to w dalszym ciągu NIE WYDAJE MI SIĘ. zgadzam się, że obwod w biuscie u kobiety ktora nosi rozmiar 70A bedzie podobny do tego u kobiety noszącej romiar 60C. ale sama objętość piersi niestety bedzie wieksza u 60C bo tym centymetrom w obwodzie w duzej mierze przysłużyły się same cycki,
@nnatalia0: bierze sie rozmiar o ok 10cm mniejszy w obwodzie, tzn odejmujesz 5 od obwodu i zaokraglasz w dol. Dlatego np ja, majac ~77 w obwodzie nosze 70DD.

70DD ma wieksza miske niz 65DD i mniejsza niz 75DD (dlatego ciasne 75D jest mi dobre, bo ma podobna miske).
@mojwa: tak niewielkie wahania sa oczywiscie w normie, do tego dochodza roznice w zaleznosci od producentow, nie trzeba mi tego tlumaczyc, bo sama mam cycki nie od wczoraj :D no ale blagam Was, na pewno lasce która nosi 60C nie przypasuje stanik 70A,