Wpis z mikrobloga

@nnatalia0: No ale tak właśnie jest. Ja mam 65e a jeśli biustonosz jest ciasny w obwodzie(mało rozciągliwy) to wtedy idealne jest 70d.

@KaczuszkaSpodDzbanuszka: Ja uważam że moje piersi są zbyt malutkie żeby się nimi chwalić w internetach a 60c są mniejsze więc moim zdaniem szału nie robi i tyle ;) Cyckami warto się chwalić jak wypływają z dłoni ( oczywiście moim zdaniem)
obwod w biuscie u kobiety ktora nosi rozmiar 70A bedzie podobny do tego u kobiety noszącej romiar 60C. ale sama objętość piersi niestety bedzie wieksza u 60C


@nnatalia0: Nie widzisz, że sama sobie zaprzeczasz? Łopatologicznie - objętość piersi to tak jakbyś obcięła pierś i zaszyła w kuleczkę. Jeśli utniesz pierś osoby o rozmiarze 70A i osoby o rozmiarze 60C i zrobisz z nich kuleczki to kuleczki będą takie same.

Inny przykład
@mojwa: Nie krępujcie sie :P

@nnatalia0: Jedyne co zrozumiałem z tej gównoburzy to:

#!$%@? faceta obchodzą liczby i objętość samej piersi? Ważne, żeby wyglądały atrakcyjnie bo o tym tu mowa


Ale wstaw rysunki, bądź miszczem pajnta :P
tez nosze 65E/F i zgadzam sie ze są przypadki ze 70D pasuje, choc rzadko, ale juz np 75C ni #!$%@? a staracie sie wcisnac mi kit ze to w dalszym ciagu bedzie taka sama miseczka :D jak bede miala chwile pozniej to wytlumacze, na poczatek polecam analize i interpretacje moich wypowiedzi