Wpis z mikrobloga

Mireczki, po miesiącu od poprzedniego wpisu robię przerwę w masowaniu i zamierzam gdzieś do połowy października popracować nad separacją. Zmieniłem treningi, dorzucam interwały i zobaczymy co z tego będzie. Dzisiaj czeka mnie trening nóg - pierwszy nowym planem i czuję, że będzie srogo:)

#silownia #mikrokoksy #mojaforma
Pobierz digupherbones - Mireczki, po miesiącu od poprzedniego wpisu robię przerwę w masowaniu...
źródło: comment_i0RWze3Rrl1GXGs9cHLWTK4JFBnuH5k4.jpg
  • 43
@digupherbones: masz gdzieś rozpisany swój trening czy po prostu wiesz co masz robić konkretnego dnia? Jak masz rozpisany, a nie jest to problem, to podrzuć tutaj albo wyślij na priv, byłbym wdzięczny. Zajebisty progress mistrzu, ciśnij dalej a będziesz dzik, bo masz dobre warunki :)
@latajacaswinia: w wersji elektronicznej nie mam. Generalnie miałem podzielone na 3 dni barki, pierwszego robiłem serie łączone wznosów bok i przód siedząc, drugiego barki mocniej (wznosy w bok stojąc, wyciskanie z klatki, arnoldki, przyciąganie do brody) i ostatniego tył barków w opadzie i z linkami wyciagu górnego. Ogółem w okolicach 12 powtórzeń + dropy w niektórych ćwiczeniach.