Wpis z mikrobloga

@poebalo: tutaj na napince, normalnie nie jest aż tak widoczny, chociaż plecy mam raczej spore.

@jezyk123: po separacji robię sobie tydzień przerwy, później popracuję nad siłą więc coś przy okazji przymasuję. Gdzieś od marca biorę się za solidniejszą redukcję później. Ogółem teraz mam na wadze 75kg, chciałbym dojść do ok. 80 i z tego ostatecznie wycinać:)

@Mysterii: Nie znam, powinienem się wstydzić?:D

@trihydroxidooxidophosphorus: wrzucam z poprzedniego wpisu zlepę:)
digupherbones - @poebalo: tutaj na napince, normalnie nie jest aż tak widoczny, choci...

źródło: comment_ic617mfaaNzf6gmtF4ETaPMjtpEZdN9n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trihydroxidooxidophosphorus: Od ostatniego zdjęcia na zlepie złapałem jakieś +3kg, ale pewnie trochę w tym wody, bo weszła kreatyna.

@jezyk123: Pierwsze w zlepie jest sprzed roku, jakoś po pierwszym w ogóle dniu ćwiczeń. Drugie jest w trakcie redukcji na IF, tak gdzieś po dwóch miesiącach (diety, a nie że odstęp między pierwszym a drugim to dwa miesiące). A dalsze to już taka powolna i nie od razu dobrze robiona masówka.
  • Odpowiedz
@digupherbones: super forma, propsy za czas realizacji i efekt :) Życzę wytrwałości w treningu, jak jeszcze brzuch porobisz to zajebiście będzie. Na tej zlepce zdjęć, na ostatnim, zajebiście wyglądasz, gdy na luzie stoisz, bez spiny. Cyce są dobre, bardziej kształtne :D
  • Odpowiedz