Wpis z mikrobloga

bylem w urzedzie. baba do mnie - dopoki pan nie sciagnie czapki to pana nie obsluze.

ja do baby - ja tu nie przyszedlem na igraszki tylko papiery podpisac- baba oczywiscie foch :D

#takiezycie
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sam powiedz w czym moja czapka przeszkadza?


@Peleryna: a jaki cel ma czapka? Ściąganie czapki jak wchodzisz do pomieszczenia, to element podstawowej kultury. Przynajmniej poniższe punkt 3 i 4 powinny być wystarczające na to, by ściągać czapkę. Zdecyduj się, czy jesteś facetem, czy babą. Bo baby nie muszą ściągać czapek.

1. będąc w pomieszczeniu w czapce tylko się przegrzewasz (jeśli mowa o
  • Odpowiedz
@vviktor_88: bardzo dobrze opisał @simperium. Fakt baba w urzędzie ma obowiązek Cie obsłużyć, ale osoby czapka na głowie pokazuje luki w wychowaniu (tylko choroba to tłumaczy, w tym przypadku tak nie jest). Dlatego Twoje s----------e jest po prostu okazaniem szacunku.
  • Odpowiedz
@simperium: nie wiem. nigdy nie interesowalo mnie to ze komus sie nie podoba to ze ide w czerwonej bluzie czy w niebieskiej. jakos malo interesuje mnie to ze komus nie podoba sie czy jestem w czapce czy nie. nigdy nie bede sie stosowal do sasad ktore byly ustalone bez mojej obecnosci ;)

  • Odpowiedz
@aryss: nieprawda. Widzialem starych dziadków w czapkach w urzędzie. Jakoś nie sciagali. Pewnie byli w-------i, w sumie to się im nie dziwie.
  • Odpowiedz