Wpis z mikrobloga

bylem w urzedzie. baba do mnie - dopoki pan nie sciagnie czapki to pana nie obsluze.

ja do baby - ja tu nie przyszedlem na igraszki tylko papiery podpisac- baba oczywiscie foch :D

#takiezycie
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Peleryna: Nie ufam ludziom chodzącym z czapką na głowie w pomieszczeniach zamkniętych, to samo do trzymających ręce w kieszeni podczas rozmowy. To po prostu kwestia kultury i dobrego wychowania.
  • Odpowiedz
@spoleczny_smiec: Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że przecież, że ta czapka NIE jest powodem do nieobsłużenia. Reszta dotyczy kultury i wychowania.A z tymi rodzicami to nie jest tak kolorowo, bo oni coraz częściej zwalają wychowanie na szkołę, a szkoła na rodziców. I później chodzą po ulicach Sebixy co nie wiedzą, że jak się wchodzi do pomieszczenia to się czapkę zdejmuje.
  • Odpowiedz
@Betonowykosmonautaizboze: Nie, ale kultura tego wymaga. Poza tym w większości pokoi urzędowych wisi godło, co jest kolejnym powodem do zdjęcia czapki. Kultura po prostu zanika. A wystarczy spojrzeć na panów 60/70+, którzy mówiąc zwykłe dzień dobry znajomym (a zwłaszcza kobietom) wykonują gest zdjęcia nakrycia głowy.


@jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__: Dlaczego godło ma być jakimś powodem do zdjęcia czapki?
  • Odpowiedz