Wpis z mikrobloga

@saw24: Wrzuć maila kontaktowego w wyszukiwarkę FB ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szukam telefonu do rodziców tego aniołka. Ciekawy jestem czy wiedzą co ich pociecha robi
  • Odpowiedz
@yazir: @whoo: no typowy gimbus... malo negatywow pewnie dlatego, ze tym dzieleniem kont na poczatku jest ok, wystawiaja pozytywa, a jak sie okazuje, ze to dziala na innych zasadach, to jest juz za pozno.
  • Odpowiedz
@saw24: pisze jak jest, gimby nie czytają bo po co hehe czytanie jest dla słabych, a potem szok i niedowierzanie, a napisane jasno co to jest
  • Odpowiedz
@whoo: Wykopu akurat nie przeszukiwałem, ale na paru stronach ma też podany ten numer telefonu. Do tego ten mail patryk.radek7@o2.pl oraz gg: 41154096 Profil fb też jest dostępny, ale zaraz któryś moderator przyczepi się więc napiszę tylko że wystarczy wklepać jego maila w wyszukiwarkę FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yazir: Wiesz co właśnie nie mam pewności czy to aby na pewno jego profil, weryfikuję to. Jeżeli okaże się, że to rzeczywiście jego to mamy również steam a tam już możemy poszaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whoo: Poszedł bardzo ładny mail do allegro z informacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo zwykłe zgłoszenia olewają... Zobaczymy co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
@saw24: Wszystkie jego zgłaszałem, bo wszędzie ma info o kluczu kolekcjonerskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zrobiłem tez ticketa, bo widzę że obijają się. A tak przynajmniej zobaczę jak zareagują.
  • Odpowiedz