Wpis z mikrobloga

61 043 - 162 = 60 881

"Wczoraj" wróciłem do domu z nocnej jazdy o północy, o pierwszej położyłem się spać, a o 5 rano pobudka. Śniadanie, szybkie smarowanie łańcucha, i o 6 rano wyjazd na spotkanie i dalszą jazdę do Brzegu.

Jako że w Brzegu mieliśmy być najpóźniej o 10:30 a z Wrocławia wyjechaliśmy około 8, to tempo było ostre. Prędkość przelotowa w okolicach 30 km/h na góralu z oponami 2,25 jest już pewnym wyzwaniem. Średnia brutto z tego odcinka 46km, 26km/h.

W brzegu zakupy, śniadanie i powolny powrót do Wrocławia z grupą organizowaną bodajże przez urząd wojewódzki (czy coś takiego). Początkowo tempo spacerowe, później częściowo przejęliśmy kontrolę nad peletonem i wpuściliśmy przewodnika w pościg - i tak aż do Kotowa i wieży widokowej. Tam odłączyliśmy się od grupy, zawróciliśmy do śluzy Bartoszowice, polami dotarliśmy do Czernicy i wiaduktem kolejowym do lasu Siechnickiego. Tam się trochę pokręciliśmy, zwiedziliśmy opuszczony i zdezelowany ośrodek wypoczynkowy, odkryliśmy dość fajny singletrack i powoli zawinęliśmy do Wrocławia.

Na miejscu jeszcze uzupełnienie zapasów, Radlerki 0% do plecaków i na wzgórze Gajowe gdzie dorwała nas burza i deszcz...

Po doczekaniu zachodu i zrobieniu sobie fotek na tle zachodzącego słońca powoli rozjechaliśmy się do domów...

Bilans:

162,6 km, 9:07 godzin czystej jazdy, 14:01 godzin od wyjścia z domu do powrotu, średnia netto 17,8

#rowerowyrownik #100km

Wpis został dodany za pomocą skryptu RowerowyRownik


Pobierany jest zawsze ostatni wynik


Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki

Pobierz Diabl0 - 61 043 - 162 = 60 881



"Wczoraj" wróciłem do domu z nocnej jazdy o północy...
źródło: comment_fnoo2vPYLsrEO677lI4ea1frcEl4YOCn.jpg