Wpis z mikrobloga

@powodzenia: Przecież on ma już prawie 30k milionów z całego świata - w polszy może ze 2 miliony zgarnął, reszta to światowe ludzie.

Śmiejecie się z Wardęgi i go bluzgacie, a typ jednym filmikiem zarobił więcej niż wy przez całe życie xD Ot, definicja przegrywu.
  • Odpowiedz
@mrbarry: zależy od wielu czynników. Reklamy nie są stałe (nie mają stałego cennika cpm) dlatego raz masz 1.00 $ / 1k cpm, a na 2gi dzień inna stawka. Pamiętaj, że on nie ma tylko reklam video, tylko też bannerki 728x90, 300x250, 468x60 za które jest przychód per CPC (też zmienny zależący od reklamodawcy :) ). Jeżeli to wszystko zlepić, złączyć to powinien około 90 000 pln wyciągnąć za 40 000
  • Odpowiedz
@mrbarry: jeszcze pamiętaj, że to stawki dla "normalnych klientów" tacy jak oni (powyżej 1 000 000 subów) mają specjalne warunki (adsense pro) i stawki pewnie x2 ;-)
  • Odpowiedz
@lycamob: wrzucasz nie swój content i zgarniasz kasę za to? Trochę niezbyt fair:p ale to i tak wysoko, wychodzi 300$ za 100k, gdzie większość ludzi ma 50$ w PL. Takie wyniki to w USA, a na polskich bajkach, ciężko mi uwierzyć
  • Odpowiedz
@lycamob: wrzucasz nie swój content i zgarniasz kasę za to? Trochę niezbyt fair:p ale to i tak wysoko, wychodzi 300$ za 100k, gdzie większość ludzi ma 50$ w PL. Takie wyniki to w USA, a na polskich bajkach, ciężko mi uwierzyć
  • Odpowiedz
@lycamob: wrzucasz nie swój content i zgarniasz kasę za to? Trochę niezbyt fair:p ale to i tak wysoko, wychodzi 300$ za 100k, gdzie większość ludzi ma 50$ w PL. Takie wyniki to w USA, a na polskich bajkach, ciężko mi uwierzyć
  • Odpowiedz