Wpis z mikrobloga

On my way to #poznan.

Przeprowadzka już dopięta na ostatni guzik. W tym momencie jadę na spotkanie w sprawie pracy, którą już praktycznie mam, zostały tylko formalności. Bardzo się cieszę, że wszystko zmierza w tym kierunku, że kolejny etap w życiu materializuje się, i to w optymistycznych barwach. Nowością będzie również wspólne mieszkanie z #rozowypasek, ale tutaj też jestem optymistą. Jesteśmy już razem 3 lata (w październiku rocznica), mieliśmy mnóstwo okazji do mieszkania razem po tydzień lub dwa. Mamy schludną kawalerkę na piątkowie, z której jestem zadowolony. Mieszkając we Wrocławiu miałem do dyspozycji o wiele niższy standard w starych blokach z wielkiej płyty.

Nowy etap, nowe możliwości, plany, nadzieje. Śmieszne uczucie, aczkolwiek bardzo przyjemne. Jest radość, jest optymizm, jest poczucie wypłynięcia na głębsze wody. I like it.

Czuję się trochę jak #wygryw, ale okaże się po jakimś czasie tak naprawdę czy jestem #wygrywczyprzegryw. A wy jak mireczki? Jakieś zmiany w życiu? Jak się z tym czujecie? #przegryw czy wygryw?

#coolstory #nobodykiers #oswiadczenie #przemyslenia #zycie
  • 24
@Zaff: Dzięki wielkie ziom.

@UlrikeM: W poznaniu jest pewien kierunek studiów, na który różowy chce się wybrać. A ja muszę zgromadzić nieco kapitału, zanim w końcu udam się na emigrację. Troszkę żałuję wyjazdu z Wrocławia, ale to jest tak naprawdę jedyny aspekt tej przeprowadzki, który jest dla mnie w jakimś stopniu krokiem wstecz. Zresztą po kilku wizytach stwierdziłem, że Poznań od Wrocławia niewiele się różni.

Takie trochę #pokazmorde

Siedzę w
milordzie - @Zaff: Dzięki wielkie ziom.

@UlrikeM: W poznaniu jest pewien kierunek st...

źródło: comment_Ol9WY19xyceAJ5Z7ozDDoBFIjPNzwsgh.jpg

Pobierz
@UlrikeM: Tutaj jestem pełnym optymistą, co rzadko się zdarza. Hardkor to był przy planowaniu przeprowadzki, mnóstwo rozterek wtedy wyszło. Ale wszystkie już rozwiązane. Pewnie zrobię wpis po paru tygodniach mieszkania razem z różowym paskiem, lub nawet kilka wpisów co tydzień lub dwa. Jeśli będzie przynajmniej 5 zainteresowanych wnioskami i przemyśleniami to utworzę nawet specjalny tag. Chętni niech piszą tutaj.
@milordzie: ale dlaczemu piątkowo? Chyba nie masz auta, ale jak sie dorobisz to będziesz przeklinał niemiłosiernie tą dzielnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do mieszkania z #rozowypasek, dam Ci radę żebyście od samego początku zrobili sobie podział obowiązków. Będzie się Wam o wiele łatwiej żyło. U nas moja sprząta i chodzi po drobne zakupy, a ja gotuje i robię zakupy w marketach. Oczywiście często gęsto ja
@Marpop: @AlfaMenel: Dzięki! Podoba mi się tu so far : )

@RakeAddicted: Narazie jak szybko potrzebuję się dostać do centrum, to jadę pestką.15 minut i jestem na miejscu. Są jakieś inne problemy z piątkowem?

@mRzielony: Właśnie w ten sposób to działa u nas. I know the drill : ) To samo mówię każdemu, kto ma jakieś problemy z dziewczyną. Dzięki za miłe słowo.

@DariaAwaria: Dzięki wielkie!

@
@milordzie: Z Piątkowem (jak dla mnie) jedyny problem jest taki, że ten fyrtel znajduje się daleko od centrum. Jeśli masz auto i nie są Ci straszne korki - żaden problem. Jednak dojazd komunikacją miejską trochę czasu zajmuje (nie wspominając o naszym "genialnym" systemie biletów PEKA, z którym non-stop są problemy). Sam mieszkam na Winogradach i sobie chwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)