Wpis z mikrobloga

Mirki nie wyczymie ;; Jestem na piątym roku, moja koleżanka współlokatorka również. Właściciele nas poinformowali, że będzie z nami mieszkać dziewczyna z pierwszego roku. Trzęsiemy portkami bo wiadomo jak to pierwszaki więc, żeby się uspokoić, postalkowałam ją trochę, bo przecież od czegoś ten facebook w końcu jest. No i k---a mam co chciałam ;; Praca:

Ojciec Dyrektor at Wyższa Szkoła Robienia Hałasu and President at Szlachta nie pracuje


Ratunku Mirki ;_;

#studbaza #studbazaproblems #firstworldproblems
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kote: Do mnie koleżanka zadzwoniła, że jakaś dziewczyna chce mnie poznać bardzo, to wystalkowałem ją szybko na fb, a tam: Pracuje w: Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (WSRH). Grzecznie odrzuciłem propozycję, ale dalej mi dupe zawracają xD A ja zatwardziały #tfwnogf
  • Odpowiedz
@kote Ja nie rozumiem jak moze Ci przeszkadzać ze będziesz miała wspolokatorkę zajmującą kierownicze stanowiska w dwóch dużych firmach(o obu słyszałem juz dawno temu)... Poza tym dementuję plotki ze pierwszaki są nieogarnięte

Ps. To prawda
  • Odpowiedz
@kote: jest dobra metoda na to tak jak polecali (kocówa) , u nas w wojsku jak ktoś się nie sprawował , albo kozaczył to w nocy koc na łeb i n-----------e albo pięściami albo mydłem w skarpecie .Po w-------u wszyscy niby spali ,a człeniu całą noc już nie spał .Następnego dnia był już innym człowiekiem
  • Odpowiedz
@Piter128: jeśli coś się będzie działo to na pewno to opiszę, wtedy pomyślę nad jakimś tagiem. chociaż wolałabym, żeby to była raczej seria lekkich i zabawnych opowieści traktujących o jej glupocie a nie o moich ciężkich z nią przejściach ;_;
  • Odpowiedz