Wpis z mikrobloga

Mirki nie wyczymie ;; Jestem na piątym roku, moja koleżanka współlokatorka również. Właściciele nas poinformowali, że będzie z nami mieszkać dziewczyna z pierwszego roku. Trzęsiemy portkami bo wiadomo jak to pierwszaki więc, żeby się uspokoić, postalkowałam ją trochę, bo przecież od czegoś ten facebook w końcu jest. No i k---a mam co chciałam ;; Praca:

Ojciec Dyrektor at Wyższa Szkoła Robienia Hałasu and President at Szlachta nie pracuje


Ratunku Mirki ;_;

#studbaza #studbazaproblems #firstworldproblems
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: a co jeśli jednak stwierdzi, że np sprzątanie to czynność niewarta zachodu albo jej chłopak, któego tak btw ma od 4 dni xD, bardzo chętnie u niej posiedzi przez tydzień, a u nas i tak docelowo ma 5 osób mieszkać.

to po prostu będzie niezła zabawa.

@seattle: zdążyłam już z nią porozmawiać przez telefon. facebook tylko dopełnił całokształtu.

@KosmicznyDzem: 2-letnie studium policealne, kierunek protetyka (a
  • Odpowiedz
@kote: córka/inne więzy rodzinne z właścicielami - najgorsze co moze być... Uważajcie przede wszystkim na rachunki i kwestię dostępu do sprzętów. Żeby nagle sie nie okazało, że prać możecie raz na miesiąc - bo szkoda prądu, wody i pralki. A z ciekawości... Co nie tak przez telefon wyszło?
  • Odpowiedz
@Wypalcowany: bo Z REGUŁY (nie mówię, ze zawsze) nie wiedzą, co to porządek, mogą sobie dowolnie imprezować, bo nie ma rodziców w okolicy i ogólnie robić co chcą no bo kto im zabroni? poza tym są nieogarnięci, nie będą wiedzieli, co zrobić jak padnie junkers albo lodówka, wszystkim będziemy musiały zajmować się my, bo w końcu najstarsze.

@naNNi: na szczęście rachunki mamy w cenie \o/ a przez telefon
  • Odpowiedz
@kote: koniec końców wpisy "wyższa szkoła robienia hałasu" i "szlachta nie pracuje" na fb wyrabiają pierwszą opinię o człowieku. A potem miło jest sie zaskoczyć jeżeli jest inaczej
  • Odpowiedz
@frytex2: ona słucha Donatana. i lubi "Kwiatonators' xD według koleżanki-ekspertki, to coś jak beliebers tylko fanki kwiatkowskiego

xD a tak serio, cały jej facebook to wydarzenia 'dostałam kota', 'byłam na wycieczce', doszłam nawet do wpisów 'pierwsze słowo' (1996) oraz 'nauczyłam się jeździć na rowerze' (2000) xd

@naNNi: dokładnie, wyrabiają opinię. ja po prostu mam nadzieję, że się miło zaskoczę.
  • Odpowiedz
@frytex2: ja pamiętam jaka ja byłam jak miałam 19 lat i dlatego się tak boję xD właściwości elektrooptyczne złącz p-n na bazie ZnO/ZnMgO
  • Odpowiedz
@kote: a ja o półprzewodnikach wiem tylko tyle, że są. o ile to o tym. :)

a swoją drogą: człowiek się cholernie zmienia między pierwszym a piątym rokiem, nieprawdaż...

skojarzyło mi się zdarzenie z pierwszego roku: kolega trafił w akademiku na pokój z jakimś kolesiem z V roku, który na samym początku powiedział, że ma mu okazywać coś w rodzaju szacunku, bo taka jest tradycja. i jak potem w środku
  • Odpowiedz
@frytex2: no wiesz, 4 lata to jest dużo. uczysz się żyć sam, mieszkać z obcymi ludźmi, odpowiadać za siebie. studia poza domem to najlepszy sposób, zeby nauczyć się życia :) DLATEGO ODE MNIE TA MŁODA DOSTANIE PORZĄDNĄ LEKCJĘ
  • Odpowiedz