Wpis z mikrobloga

Mirki nie wyczymie ;; Jestem na piątym roku, moja koleżanka współlokatorka również. Właściciele nas poinformowali, że będzie z nami mieszkać dziewczyna z pierwszego roku. Trzęsiemy portkami bo wiadomo jak to pierwszaki więc, żeby się uspokoić, postalkowałam ją trochę, bo przecież od czegoś ten facebook w końcu jest. No i #!$%@? mam co chciałam ;; Praca:

Ojciec Dyrektor at Wyższa Szkoła Robienia Hałasu and President at Szlachta nie pracuje


Ratunku Mirki ;_;

#studbaza #studbazaproblems #firstworldproblems
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kote: jeśli jest z wyższej szkoły robienia hałasu to nie powinna być konfidentem , ale jeśli ma ojca dyrektora to racja/Mydło odpada XD
  • Odpowiedz
@kote: jak patrzyłam na swoich znajomych (takich z 1-2 lata młodszych) to część też przed studiami była taka hehe balanga hehe studia są od #!$%@? się, a potem przyszła sesja (twardsze sztuki dopiero sesja letnia ogarnęła) i nagle stali się ludźmi, więc IMO jest jeszcze nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym to przedstawić jasne zasady jakie panują w mieszkaniu na dzień dobry, żeby potem
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: mieszkałam ze studentami piątego roku turystyki i rekreacji, im żadna sesja nie pomogła stać się ludźmi xDDD a co do koleżanki, mam taki zamiar. I tak właścicielka przez telefon mi rzuciłą 'no więc jak już tam będziecie to proszę o opiekę' no to się zaopiekuję xD

@Piter128: no ja też właśnie sobie nie robię za dużych nadziei...
  • Odpowiedz
@kote: Żartujesz sobie? Świeżaki to najlepszy obiekt do tresowania. Zagubione, wystraszone, samo sobie, poszukujące wzorca w nowym środowisku. Idealny materiał do wyznaczania wyraźnych granic. Sam jak musieli mi kogoś dowalić w akademiku to prosiłem o świeżaka. Pamietaj tu trzeba być jak przy psach konsekwentnym do bólu. I nie powinno być żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: 1. nie lubię psów xD 2. to jest córka znajomych właścicieli, więc obawiam się, że wszelkie próby 'tresowania' mogą się skończyć dla nas źle. ale się nie poddam, będę walczyć xD
  • Odpowiedz
@kote: To jak przez to córkę znajomych właścicieli oni stracą dwójkę wynajmujących to się zreflektują dość szybko. Poważnie rysuj wyraźne granicę innego sposobu nie ma :)
  • Odpowiedz