Wpis z mikrobloga

@Perlo: Corinthians v Bragantino - kurs na gości 9 - wiesz może dlaczego taki wysoki ? H2H wygląda ok, spotkanie tydzień temu wygrali, w lutym tego roku też zwycięstwo hm.
  • Odpowiedz
@turqus: po czerwonej kartce mecz sie skonczyl praktycznie :/ btw jakbys gral moje single to bys zarobiony byl :P

JA tam tez gram na jutro Mombikowy hokej, zreszta w nocy gralismy razem pilke lajfy i tez ladnie zarobilismy :)
  • Odpowiedz
@Perlo: ano single zagrałem +dubel River Plate z SW (:(), więc ogólnie wyszedłem tylko na -5zł, ale niesmak pozostał xD. wczoraj ogólnie 2 stówy w plecy przez pazerność i widzisz. budzik nastawiłem, żeby móc w razie czego zamknąć zakład i c--j, wstałem teraz dopiero. zagram sobie ten Omsk -1.5 za 1.62 i jak bóg da to to wieczorne też XD
  • Odpowiedz
@turqus: omsk podobno super pewniak ;) a za pazernosc sie placi, niestety ;) trzeba powoli budowac fortune ;) sam nie raz sie na tym przejechalem i pewnie jeszcze przejade ;) a teraz ide spac, bo sounders konczy mecz, nic sie juz nie stanie wiec mozna isc odpoczac ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: no... muszę Ci pogratulować powyższych typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postawiłem dubla z tych wszystkich pięciu - tylko jeden mecz nie wszedł, cały kupon zamknął się po kursie ~3.5. Także odegrałem się za poprzednie 2:2, o którym pisałem, z nawiązką ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

  • Odpowiedz