Wpis z mikrobloga

@diagnoza: Mi absolutnie nie szkoda nerwów.On oczywiście teraz focha strzeli, a wystarczyło poczytaç twoje komentarze, żeby coś fajnego wysłać.Ja spędziłam godziny na czytaniu komentów nasedo, žeby coś wykombinować i doszłam do komentarzy sprzed dwóch lat kiedy w końcu dotarłam do listy jego ulubionych seriali, wiec sie cholera da!

W następnej wykopoczcie mam nadzieję, że takich żartownisiów nie będzie.
@diagnoza: hmpf ok, wybacz. chcesz paczkę z przeprosinami, czy mam nią zalać smutki po nieotrzymaniu paczki? Widzisz ton mam bezczelny, przeprosin nie przyjmiesz, nah, rozejdzie się po kościach, usunę konto, zapomnisz, będzie OK kpiegrzuk cię dostatecznie pocieszy, świat jest PEŁEN KRETYNÓW I DUPKÓW PADŁO NA CIEBIE SORY @kpiegrzik: ciekawe ż. nie jestem w stanie niczego udowodnić.
@Shaki: Co tam ciekawego widzisz? Bazgroły na poziomie gimnazjalisty nie są oryginalne, karta z tekstem jest nie do rozczytania. Wszystko nastawione na to by popsuć humor, a nie spodobać się odbiorcy.

Myślałem, że paczka powinna być zrobiona pod daną osobę, by była przyjemna w odbiorze, a tutaj jest całkiem odwrotnie. Koleś celowo chciał zadrwić z diagnozy i wartości jakie są dla niej ważne, choćby tym dziwnym rysunkiem "Święta rodzina".