Wpis z mikrobloga

@diagnoza: Moja Droga! Jest mi przykro. Miałem zamiar napisać po wszystkim, by ustalić adres, na jaki zorientować paczkę z lukskusowymi, niemieckimi słodyczami, których nie wziąłem ze sobą na pocztę (zdjęcie owych otrzymał admin wykopoczty). Paczka była - w pierwotnej substancji bogata, a rysunek - rysunek ironiczny, bo infantylny, agresywny i oddający charakter pewnych wykopowych grup (co do jakości - patrz: polska szkoła plakatu).
@diagnoza: bardzo mi przykro, że coś takiego dostałaś.To gorsze od nie dostania niczego, bo to wręcz jak splunięcie w twarz. Aż mi się nieprzyjemnie zrobiło.Ja się zastanawiam czy on tego specjalnie nie zrobił.Wojujåcy ateista z gimbazy kurde!

@bohemot44: nie poddawaj się proszę w śledzeniu takich zachowań.Ja znam stanowisko kiciocha i elfika, ale uważam že nie miały racji.Trolowanie jest dobre w necie, ale nie kiedy ktoś z niecierpliwością czeka na paczkę
@bohemot44: Właśnie mi się wydaje że te parę osób zrobiło to specjalnie, z premedytacją, bo myślaļy že ludzie doceniąich " poczucie humoru". A tu wyszedł zonk, bo ludzie się wściekli i trzeba było wymyśliç jakieś tłumaczenie z dupy.Nie wierzę, że było inaczej.Ja jakoś dostałam dokładnie to co chciałam i nawet nie wiedziałam że tak mi zaležało.Da się? Oczywiście że się da.

Nie wierzę w tłumaczenia, bo uważam że są wymyślone na
@bohemot44: Ja za swoją paczką, którą słałam do nasedo nachodziłam się 2 tygodnie bo nasedo mi zadania nie ułatwił swoim wpisem o sobie :-)

Nachodziłam się i w końcu znlazłam- owszem dostał koszulkę z trolem le zaraz potem odpakował prezent z którego się ucieszył więc zabawnie też się da-bez sprawiania przykrości.
@fircyk: Dobra bez Freuda- czemu więc ich nie wysłałeś- to raz.

Przeczytałeś chociaż trzy komentarze @ diagnoza, że wpadłeś na genialny pomysł rysunku? Powiem ci, že wiem že wiem že nie przeczytałeś bo byś tego nie zrobił, albo co gorsza przeczytałeśi zrobiłeś to specjalnie.To dwa

Trzy- z ręką na sercu: przyznaj się czy czasem nie chciałeś być zabawny?

Na cholerę wysyłasz coś co wiesz że się nie spodoba?

Takie jest w