Wpis z mikrobloga

Dziś jest dobry dzień aby przypomnieć poprawne nazewnictwo z pewnej dziedziny:

I wrzesnia 1939 roku Polskę zaatakowały niemcy - nie naziści.

Dlaczego to jest ważne?

Każdy orze jak może. Przy obecnym oraniu, można sie obawiać że za 20 lat nawet polskie gimby będą przeświadczone, że Polskę zaatakowali naziści, którzy najprawdopodobniej przylecieli z marsa, przejeli władze w Niemczech no i tak jakoś wyszło...

#historia #niemcy #polska #nomenklatura

#neuropa - wzywam was, bo mam ochote na troche emocji :D
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destr0: No niestety - III Rzesza to po prostu inna nazwa Niemiec, natomiast Związek Radziecki, jak sama nazwa wskazuje, był związkiem państw (republik). Więc ciężko mówić o Rosjanach.
  • Odpowiedz
Przy obecnym oraniu, można sie obawiać że za 20 lat nawet polskie gimby będą przeświadczone, że Polskę zaatakowali naziści,


@panTadeusz: Przy obecnym debilizmie panującym wśród gimbazjalistów to będzie najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
@biczplis: haha no fakt, chociaż nie wydaje mi sie żeby gimby względem gimbów kilka lat temu były głupsze, po prostu mają więcej opcji zabłyśnięcia (internet) i częściej się 'upubliczniają'.
  • Odpowiedz
Każdy orze jak może. Przy obecnym oraniu, można sie obawiać że za 20 lat nawet polskie gimby będą przeświadczone, że Polskę zaatakowali naziści, którzy najprawdopodobniej przylecieli z marsa, przejeli władze w Niemczech no i tak jakoś wyszło...


@panTadeusz: sugerując, że ludzie nie mają własnego mózgu i trzeba ciągle im to powtarzać.
  • Odpowiedz
@Papelavitus: Jestem zdania, że jak ludzie nie potrafią ogarnąć o co chodzi w podatkach (np. ile ich płacą, a co z tego mają), ale potrafią ziomka za 30zł wchuja zrobić, to nie mają mózgu. Większość ludzi... więc takie kwestie jak ta, to jest poziom dla nich astronomiczny i trzeba powtarzać.
  • Odpowiedz