Wpis z mikrobloga

#wykopparty8

O rety, ale było fajnie :-). Bardzo lubię podsumowania, więc nie mogłam się powstrzymać przed wrzuceniem swojego( ͡ ͜ʖ ͡).

Cieszę się, że było dużo osób, że z każdym kolejnym #wykopparty poznaje się coraz więcej ludzi. Dzięki #wykop za organizację! W środku co prawda było trochę zbyt duszno i gorąco, a na zewnątrz oburzeni mieszkańcy lali nam wodę na głowę ( w sumie się nie dziwię, bo strasznie darliśmy japę...), ale i tak będę to miło wspominać. Poznałam całkiem sporo fajnych osób i udało mi się nawet rozbić tableta :-). Dzięki wszystkim, których poznałam, których nicków lub twarzy nie zapamiętałam, bo nie mam pamięci do tego niestety i zdarzało mi się pytać tych samych osób po kilka razy :-( i za to przepraszam. Nie będę wymieniać, bo za dużo Was tam było i nie chciałabym nikogo pominąć.

Ale za największe osiągnięcie uważam zorganizowanie śniadanowego afterparty - cieszę się, że tyle osób się pojawiło, naprawdę nie sądziłam, że tak licznie się stawicie (ponad 30 osób!) i za to chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować! Wołam tych co przyszli, jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam i niech da znać (brakuje kilku osób ale nie mogę dojśc do tego, kogo brakuje). Trochę byłam spanikowana na początku, ale mam nadzieję, że nie został Wam niesmak z powodu odwołanego przez deszcz targu na Sołaczu (jak nie pada, to tam jest napawdę bardzo fajnie - musicie mi wierzyć na słowo!) i śniadanie w poznańskim dworcu zwanym chlebakiem jakoś Wam to zdołało wynagrodzić.

Wołam @kerly @kamdz @Taiffun @flager @maciejkiner @Elfik32 @nowik @alma_ @Theia @13czarnychkotow @Grizwold @michalo94 @Out0fControl @morsik @Wrzoskoowna @nietrzymryjskiowczarek @gwiezdna @damiinho @jacekkr

  • 43
@Spider94: wiem, przepraszam :-( masz trudny do zapamiętania nick ( ͡° ʖ̯ ͡°). I jeszcze dwa różowe paski siedziały koło Ciebie - jednej nick wydawało mi się że pamiętam, ale po wpisaniu nic się nie pojawia, więc gdzieś musiałam popełnić błąd - zawołasz je?
@gorzka: :3 szkoda że tak mało czasu spędziliśmy wspólnie ale byłaś wręcz 'rozrywana' przez wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nijak było z Tobą spokojnie porozmawiać


oo @parasolki: fajne miałaś kontrastujące buty, w ogóle cała fajnaś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@donmuchito1992: może i na mirko cie nienawidzę ale na żywo sprawiasz przyjemniejsze wrażenie

@gwiezdna: & @tuhna: ej, ty!!! gdy to usłyszałem to pierwsze o czym pomyślałem to że jakieś Kariny chcą mnie skroić z telefonu xD i miałem was zignorować ale dobrze że się obejrzałem bo Kariny nie są takie ładne ( ͡ ͜ʖ ͡)

żałuje że dłużej nie zabalowaliśmy (
@gorzka: po części masz rację. muszę się przyznać, że mając z bólu mroczki przed oczami starałem się chyba w ogóle unikać kontaktu z kimkolwiek i rozmowy prowadziłem na 'odczepne' :C

ale wiedz, że niewiele jest osób które darzę tak dużą sympatią jak Ciebie jednocześnie prawie w ogóle ich nie znając