Wpis z mikrobloga

#wykopparty8

O rety, ale było fajnie :-). Bardzo lubię podsumowania, więc nie mogłam się powstrzymać przed wrzuceniem swojego( ͡ ͜ʖ ͡).

Cieszę się, że było dużo osób, że z każdym kolejnym #wykopparty poznaje się coraz więcej ludzi. Dzięki #wykop za organizację! W środku co prawda było trochę zbyt duszno i gorąco, a na zewnątrz oburzeni mieszkańcy lali nam wodę na głowę ( w sumie się nie dziwię, bo strasznie darliśmy japę...), ale i tak będę to miło wspominać. Poznałam całkiem sporo fajnych osób i udało mi się nawet rozbić tableta :-). Dzięki wszystkim, których poznałam, których nicków lub twarzy nie zapamiętałam, bo nie mam pamięci do tego niestety i zdarzało mi się pytać tych samych osób po kilka razy :-( i za to przepraszam. Nie będę wymieniać, bo za dużo Was tam było i nie chciałabym nikogo pominąć.

Ale za największe osiągnięcie uważam zorganizowanie śniadanowego afterparty - cieszę się, że tyle osób się pojawiło, naprawdę nie sądziłam, że tak licznie się stawicie (ponad 30 osób!) i za to chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować! Wołam tych co przyszli, jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam i niech da znać (brakuje kilku osób ale nie mogę dojśc do tego, kogo brakuje). Trochę byłam spanikowana na początku, ale mam nadzieję, że nie został Wam niesmak z powodu odwołanego przez deszcz targu na Sołaczu (jak nie pada, to tam jest napawdę bardzo fajnie - musicie mi wierzyć na słowo!) i śniadanie w poznańskim dworcu zwanym chlebakiem jakoś Wam to zdołało wynagrodzić.

Wołam @kerly @kamdz @Taiffun @flager @maciejkiner @Elfik32 @nowik @alma_ @Theia @13czarnychkotow @Grizwold @michalo94 @Out0fControl @morsik @Wrzoskoowna @nietrzymryjskiowczarek @gwiezdna @damiinho @jacekkr

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najlepiej nie na gmailu, bo załączniki mają ograniczenie do 30 mega


@gorzka: Protip: Zahostuj hasłowane archiwum ze zdjęciami na jakimś serwerze hostingowym (np sendspace/zippyshare/dropbox/etc) i roześlij zainteresowanym link i hasło w mailu. Raz robisz upload zdjęć i nie martwisz się ograniczeniem załączników. :)
  • Odpowiedz