Wpis z mikrobloga

@lerner:

no, ogląda anime, na pewno ma 11 lat i można nim gardzić z tego powodu. ja #!$%@?, z kim ja siedzę.


dyskusję? OP nie chciał wywołać dyskusji, tylko gównoburzę, próbując obrazić fanów anime na wykopie.
@lerner: Ty czytałeś jego wpis? Nie lubi ok. Każdy ma swoje zdanie na każdy temat. Ale po co hejt?

Wyzywa coś od gówna, wrzuca na osoby które daną rzecz lubią. Uważasz że to jest wyrażenie opinii? Moim zdaniem jest to po prostu obrażanie innych.

Nikt nie mówi że ma to oglądać.

Napisałabym że sam jest niedojrzały nawet jakby obrażał coś czego sama nie lubię. Dlaczego? Bo charakter jego wpisu ukazuje właśnie
Uważasz że to jest wyrażenie opinii?


@blondeblossom: oczywiście że tak, nawet gdybym nazwał cię szmatą to jest to opinia, tyle że chamska i wulgarna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałabym że sam jest niedojrzały nawet jakby obrażał coś czego sama nie lubię.


dlaczego tego nie zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nogazwezza: Pełna racja. Nie wiem czemu bajki dla małych azjatów zyskały wśród polskich przegrywów i stulejarzy taką popularność. Jak widzę studenta oglądającego dragonbole, pokemony czy inne didżimony to mi go nawet nie żal.
@lerner: Eh.. Mówiąc opinia mam na nyśli konstruktywną opinię a nie 'jesteś głupi bo tak mówię'

Owszem robię tak. Napisałam że sam jest dzieciakiem oraz że jego wypowiedź jest poniżej poziomu dojrzałego człowieka czyli jedt niedojrzały.

Wypowiadałam się też w ten sam sposób w innych tematach. Np kiedy antyfani piłki nożnej wyzywali fanów i na odwrót mimo faktu że ten sport jest mi obojętny. Nie hejcę żadnych zainteresowań które nie krzywdzą
@blondeblossom: Nie mam problemu z tym kto co robi we własnym domu, tylko z tym kto i czym tutaj spamuje. Chcesz oglądać sobie bajeczki to oglądaj, nie musisz się tym tutaj chwalić.

@Verken xd używam dla beki z takich właśnie ludzi. I jak widać nikomu to nie przeszkadza.

I teraz do wszystkich broniących tych bajek, popatrzcie sobie wyżej i poczytajcie, zobaczcie kogo jest więcej. Czy zwolenników tego gówna czy przeciwników. Powinno
@nogazwezza:

Nie piję specjalnie do Ciebie bo jest też 600+ mirków którzy także odczują frustrację której widocznie muszą dać upust ;)

PS Ja nie lubię wielu rzeczy

- idiotów komentujących #mecz z czego 1/3 nie umie tagować

- debili ctrl+c/ctrl+v obrazki stojące wciąż w gorących i dostający za to plusy

- pasty z komixxów, kwejka i gimbohumoru (chyba się starzeje bo coraz więcej tego określenia używam)

- dejavu, sucharów, żebroplusów, gównokonkursów
@kulmegil: Tylko, że większość z tego co opisałeś dodawane jest pod jednym/dwoma tagami, łatwo dodać na czarnolisto. Z anime niestety tak nie jest, dodasz jeden tag do czarnej listy do zaraz pojawi się następny.
@nogazwezza: Gdyby ci się chciało to byś już dawno przewertował tagi i zczarnolistował wszystkich użytkowników i pojawiające się najczęściej tagi, ale nie...lepiej kręcić gównoburzę powtarzając to samo co jest podczas każdej gównoburzy dot. anime.

Chcesz oglądać sobie bajeczki to oglądaj, nie musisz się tym tutaj chwalić.


Chcesz oglądać sobie ładne panie to oglądaj, nie musisz się tym tutaj chwalić.

Chcesz oglądać sobie jakieś seriale to oglądaj, nie musisz się tym tutaj
@nogazwezza: "Oj jaki ty zły bo źle się o anime wypowiadasz, ale z Ciebie potwór!"

"Ale masz bul dupy!" "Mogę sobie oglądać co chcę!"

A po drugiej stronie:

-Możesz sobie komentować co i jak uważasz,

-Doskonale pokazuje to inteligencję niektórych osobników, bo po kiego #!$%@? się tu udzielają skoro tak bardzo ich obrażasz?

Mówią, że możesz sobie poczarnolistować osoby, które dodają rzeczy z tagów anime.

Oni równie dobrze mogę Cię zczarnolsitować
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nogazwezza: Oh, to już ten moment kiedy wypowiadasz się w imieniu tak zwanych "wszystkich"?

O patrz, znalazłem twoje przyszłe słowa:

"Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach, na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest animozjebem. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich,
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nogazwezza: Ja raczej nie wstawiam postów o anime. Może przez ponad rok mojego siedzenia tutaj wrzuciłam z 3 razy coś powiązabego z anime - np muzykę która była gdzieś wykorzystna i nawet nie była w języku Japońskim albo była z gry.

Zwracam Ci tylko uwagę że nie każdy spamuje więc nie naskakuj na ogół tylko na konkretne osoby które wymyślają dziesiątki nowych tagów i wrzucają posty 10 razy dziennie.